Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Czy to koniec problemów zdrowotnych Weroniki Rosati? Aktorkę czeka poważna operacja

Sabina Zięba 3 kwietnia 2017 14:30
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Już ponad 3 lata minęły od wypadku samochodowego, w którym Weronika Rosati uszkodziła swoją nogę. We wrześniu 2013 roku wraz z kierowcą, Piotrem Adamczykiem, ówczesnym partnerem aktorki, podróżowała w okolicy Zamościa. Wtedy auto stoczyło się do rowu. Na początku wszyscy myśleli, że para wyszła z tego cała. Potem okazało się, że błędem było wypisanie się artystki na własne żądanie ze szpitala i powrót do stolicy - Weronika doznała skomplikowanego złamania nogi. W 2015 roku w wywiadzie dla VIVY! powiedziała: "Ostatnie dwa lata, z przyczyn ode mnie niezależnych, były pewnego rodzaju zawieszeniem. Przez ostatnie półtora roku musiałam przejść pięć operacji i do tej pory muszę mieć co najmniej co drugi dzień rehabilitację. Tak naprawdę moje życie przez te dwa lata nie było wypełnione karierą i zawodowymi wyzwaniami, jak bym tego oczywiście chciała, tylko wyłącznie walką o powrót do zdrowia. Nie myślałam o pracy, bo musiałam przez pierwszych dziewięć miesięcy leżeć z nogą w górze, żeby się zagoiła. Psychika siada. Ja mam na szczęście taką siłę przetrwania, więc wydaje mi się, że i tak dałam sobie radę". Na wypadku ucierpiało jej zdrowie, życie zawodowe, a także związek z Adamczykiem, ale równocześnie rozkwitł nowy - z ortopedą, Robertem Śmigielskim.

Polecamy też: Weronika Rosati rozkwitła u boku nowego ukochanego. Czy aktorka szykuje się do pierwszego ślubu?

Okazuje się jednak, że to jeszcze nie koniec zmagań aktorki. Jak ujawnia Fakt lekarze ostrzegają Weronikę, że dolegliwości w każdej chwili mogą wrócić, w związku z czym namawiają ją na kolejną operację kolana. W dzienniku czytamy: "Dzięki własnej determinacji Weronika czuje się teraz znakomicie. A wiele wycierpiała. Po kilku operacjach bardzo sumiennie podeszła do rehabilitacji i dzięki temu może znów normalnie pracować i spełniać się jako aktorka. Lekarze ostrzegają jednak, że problemy z nogą mogą wrócić, gdy będzie na emeryturze. Uważają, że powinna poddać się jeszcze jednej operacji, by na starość nie groziło jej kalectwo". Aktorka jednak realizując się zawodowo, stawiając na karierę i planując ślub ani myśli poddawać się kolejnym zabiegom. Informator dodaje: "Stwierdziła, że woli do końca życia ćwiczyć niż znów dać się zoperować". Czy słusznie?

Polecamy też: Weronika Rosati: „Ze wszystkich scen jakie zagrałam, żałuję tylko tych trzech”

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.