Weronika Rosati, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

„Gdyby wyjechała zabiłaby tę znajomość”. Weronika Rosati odnalazła miłość?

Aktorka zostaje w Los Angeles na stałe?! 

Olga Figaszewska 7 września 2018 09:55
Weronika Rosati, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Weronika Rosati w maju wyjechała do Ameryki. Po rozstaniu z Robertem Śmigielskim to w Los Angeles znalazła swoje miejsce do życia. Według ostatnich medialnych doniesień, gwiazda myśli o osiedleniu się tam na stałe. Podjęła ostateczną decyzję?

Weronika Rosati zostaje na stałe w Los Angeles? 

Całkiem niedawno Weronika Rosati i Robert Śmigielski zostali rodzicami, małej Elizabeth. Wkrótce po tym okazało się, że zdecydowali się rozstać. Ich związek zakończył się po dwóch latach. Oficjalnie te informacje potwierdziła kilka miesięcy temu menagerka aktorki.

„Rzeczywiście rozstanie jest prawdą. Dla niej to szczególnie bolesne, ponieważ jest mamą malutkiej córeczki i i jak każda mama marzyła o tym by zapewnić swojemu dziecku pełną rodzinę. Chce się teraz skupić wyłącznie na szczęśliwych chwilach z Eli. Na pewno zaś to czego Weronika Rosati chce najbardziej to dać swojej córce maksymalnie dużo spokoju. I nie chce by w przyszłości Elizabeth czytała o rozstaniu swoich rodziców. Sprawy rodzinne chcą zachować wyłącznie dla siebie. Bardzo proszę wszystkich o uszanowanie tej prośby”, mówiła. 

Para pozostaje jednak w przyjacielskich relacjach. Dobro córki jest dla nich najważniejsze. Weronika Rosati wrócił do Los Angeles, a w opiece nad córeczką pomaga jej tam mama, Teresa Rosati. Aktorka postanowiła na nowo poukładać swoje życie. Czy wróci do Polski? Jak donosi Fakt, Weronika Rosati w Kalifornii odnalazła nie tylko swój azyl, ale także... miłość. 

„Ostatnio o jej względu walczy przystojny surfer. Praca nie jest teraz dla niej najważniejsza. Zresztą to nie zając i nie ucieknie. Gdyby wyjechała zabiłaby tę znajomość”, zaznacza informator tabloidu.

Podobno z tego powodu aktorka zrezygnowała z głównej roli w nowej polskiej komedii romantycznej.

Mamy nadzieję, że gwiazda odnajdzie szczęście!  

Weronika Rosati, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Weronika Rosati i Robert Śmigielski

Weronika Rosati, Robert Śmigielski
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.