Z ŻYCIA GWIAZD

Związek Weroniki Książkiewicz i Marka Bukowskiego wchodzi na wyższy poziom?

„Marek wiedział, że musi być pewny swoich uczuć”

Weronika Kostyra 4 września 2018 12:55
Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz są parą! Jak do tego doszło?
Fot. East News

Informacja o związku Weroniki Książkiewicz i Marka Bukowskiego była sporym zaskoczeniem. Aktor zaledwie kilka miesięcy temu zakończył trwające 20 lat małżeństwo. Ona także od kilku miesięcy była singielką. Oboje połączył serial Leśniczówka, w którym grają parę. W prawdziwym życiu także nie ukrywają łączącego ich uczucia. Byli widziani w czułych objęciach. Wiele osób zastanawiało się jednak czy nie jest to tylko przelotny romans. Wszystko wskazuje na to, że nie i para aktorów zdecydowała się na kolejny krok…

Marek Bukowski poznał swoich synów z Weroniką Książkiewicz

Na początku podchodzili do swojej znajomości z dystansem. Ich znajomy zdradził wtedy magazynowi Flesz, że czekają na rozwój. „Grają razem w Leśniczówce i od początku dobrze im się razem pracowało. A nagle odkryli, że lubią spędzać ze sobą czas także poza planem. Zaiskrzyło między nimi, ale czy to przerodzi się w trwały związek, trudno powiedzieć, bo to naprawdę dopiero początek”.

Zarówno Marek Bukowski, jak i Weronika Książkiewicz mają dzieci z poprzednich związków. Aktorka jest mamą ośmioletniego Borysa. Z kolei jej partner ma dwóch synów, 25-letniego Marcina i 12-letniego Szymona.

Po czasie stwierdzili, że traktują już swój związek na tyle poważnie, że chcą poznać swoje rodziny. Aktor postanowił przedstawić wybrankę synom. „Marek wiedział, że musi być pewny swoich uczuć, zanim przedstawi chłopców Weronice. Bał się trochę, czy chłopcy polubią się z Weroniką. Całe szczęście wszyscy podeszli do spotkania z bardzo pozytywnym nastawieniem”, podaje serwis Fakt.pl. 

 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!