Harvey Weinstein, MT
O TYM JEST GŁOŚNO

Harvey Weinstein wkrótce zostanie aresztowany!

Olga Figaszewska 4 listopada 2017 13:30
Harvey Weinstein, MT

Nazwisko amerykańskiego producenta od miesiąca przewija się w światowych mediach. Sekssnadal obnażył ciemną stroną Hollywood. Na światło dzienne wciąż wychodzą kolejne, niemoralne zachowania Harveya Weinsteina. I nie tylko jego. O molestowanie zostali oskarżeni również: Ben Affleck, Terry Richardson, Kevin Spacey, Dustin Hoffman. Jak się okazuje, słynny producent już niedługo będzie mógł się cieszyć wolnością. 

Zobacz też: Kolejne gwiazdy przerywają milczenie. Angelina Jolie i Gwyneth Paltrow wśród ofiar molestowanych przez Harveya Weinsteina!

Harvey Weinstein trafi do więzienia! 

30 kobiet zdążyło już oskarżyć Weinsteina o molestowanie seksualne. Mimo to, wciąż pozostawał na wolności i rozpoczął terapię. Jak donoszą amerykańskie media, producent w końcu zostanie aresztowany. Kolejna aktroka, Paz de la Huerty, złożyła obciążające go zeznania. W tej sprawie mają być kluczowym dowodem. Weinstein brutalnie zgwałcił ją 7 lat temu. Do zdarzenia doszło w jej własnym mieszkaniu. Mężczyzna wprosił się na drinka. „Przedstawiła wiarygodne i pełne detali zeznania. Do gwałtu miało dojść przed siedmioma laty, więc staraliśmy się znaleźć potwierdzenie jej wersji i znaleźliśmy je. Gdyby był w mieście i nie chodziłoby o sprawę sprzed 7 lat zostałby natychmiast aresztowany”, poinformowano media w oficjalnym oświadczeniu. 

Zobacz też: „Moje serce pękło, kiedy dowiedziałam się o wszystkich kobietach”. Georgina Chapman postanowiła opuścić męża, Harveya Weinsteina!

Niemoralne zachowanie Harveya Weinsteina

Weinstein zaprzeczył doniesieniom jakoby miał gwałcić i molestować kobiety na przestrzeni lat. Twierdzi, że stosunki z pokrzywdzonymi kobietami odbywały się za ich zgodną. Nie musiał ich do niczego zmuszać. Okazuje się, że najprawdopodobniej jego "dokonania" ujrzały światło dzienne dzięki Bobowi Weinsteinowi. Przynajmniej tak twierdzi portal TMZ. „Mój brat Harvey jest bardzo chorym człowiekiem. (...) Jego wyrzuty sumienia i przeprosiny skierowane do ofiar są puste. Udowodnił, że jest prawdziwym kłamcą, a teraz, zamiast poszukać pomocy, chce obwinić innych”, mówił Bob Weinstein.

W końcu Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Cara Delevingne szczerze opowiedziały o swoich doświadczeniach z Weinsteinem zaraz po tym, jak opublikowano nagranie, na którym zaciąga jedną z kobiet do hotelowego pokoju. Jednak wciąż zastanawiamy się nad tym, dlaczego mimo tak rozległej wiedzy na temat jego obrzydliwych praktyk całe Hollywood zgodnie milczało, kryjąc dewianta i pozwalając na wykorzystywanie kolejnych kobiet... Harvey z dnia na dzień stracił wszystko. Pozycję, świetnie prosperującą firmę, odwrócili się od niego przyjaciele i rodzina. 

Żona producenta do końca nie wierzyła w jego winę. Georgina Chapman zdecydowała się odejść od męża. Moje serce jest złamane z powodu tych kobiet, które spotkał koszmarny ból, będący efektem niewybaczalnego działania”, napisała projektantka w oświadczeniu dla mediów.

Jak potoczą się dalsze losy Weinsteina? Przekonamy się już wkrótce! Mamy nadzieję, że amerykański wymiar sprawiedliwości właściwie osądzi haniebne czyny producenta. 

Polecamy: Seksafery w Hollywood ciąg dalszy. Ben Affleck oskarżony o molestowanie seksualne!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?