Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Weronika Kostyra 3 lipca 2017 20:15
1/13
Katarzyna Warnke
Copyright @Instagram
1/13

 

Mimo że pogoda w Polsce nie jest zbyt sprzyjająca, sezon wakacyjny trwa w najlepsze. Gwiazdy korzystają z lata przede wszystkim za granicą, a więc przy dużo wyższych temperaturach. Czas spędzają głównie na plaży ubrane skąpo lub nawet… wcale!

 

Odważne zdjęcie Katarzyny Warnke na wakacjach

Największe emocje wzbudziła ostatnio Katarzyna Warnke, która razem z mężem, Piotrem Stramowskim wybrała się na Sycylię, by odpocząć po zakończeniu zdjęć do filmu „Botoks” Patryka Vegi. Zrelaksowana aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym co prawda ukrywa się za firanką, ale jest kompletnie naga! Komentarz fanki, że to dość odważne, aktorka skomentowała, że owszem, trochę, ale wystąpiła już wcześniej w odważnej sesji dla VIVY!

 

Zobacz także: Batman i Kobieta Kot. „Mamy namiętny związek”. Kasia Warnke i Piotr Stramowski w odważnej sesji

 

Fani podzielili się, niektórzy gratulowali zgrabnej sylwetki, inni krytykowali zdjęcia pokazujące wszystko. Głos w komentarzach pod nim zabrał sam Piotr Stramowski, który okazał się autorem zdjęcia. Wziął on żonę w obronę:

 

„przyglądam się temu zdjęciu i stwierdzam, że „pewne rzeczy” zostały jednak dla mnie zachowane...”

kobiece akty od setek lat stanowią temat wielu dzieł sztuki oraz są stałą inspiracją artystów. Nagość jest sposobem wyrażania sensualności, oznaką protestu lub emancypacji. Jak widać po powyższej dyskusji, wywołuje kontrowersje i zmusza do refleksji. Poza tym ciało kobiece jest piękne :) Pozdrawiam!”

 

W naszej galerii zobaczcie inne gwiazdy, którym zdarza się pokazywać nieco więcej ciała, szczególnie kiedy jest gorąco…

 

Zobacz także: Przypominamy gorącą sesję Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego, gdy jeszcze nie byli małżeństwem

2/13
Małgorzata Rozenek-Majdan
Copyright @Instagram
2/13
8/13
Michał Szpak
Copyright @Instagram
8/13
9/13
Macademian Girl
Copyright @Instagram
9/13
10/13
Kinga Rusin
Copyright @Instagram
10/13

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.