Z ŻYCIA GWIAZD

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński wzięli udział w romantycznej sesji...

Ależ oni się kochają!

Rafał Kowalski 17 lutego 2019 16:59

Rok 2018 był dla związku Alżbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego przełomowy. Aktorka przez kilka tygodni dochodziła do siebie po tym, jak niespodziewanie pękł jej tętniak w mózgu, a jej partner wspierał ją każdego dnia. Małżonkowie nie ukrywali w późniejszych wywiadach, że na nowo nauczyli cieszyć się życiem.

Walentynkowa sesja Rafała Cieszyńskiego i Alżbety Lenskiej

Kilka dni temu zakochani podzielili się w sieci zdjęciami, które wykonano przy okazji kampanii dla jednego ze sklepów internetowych. Musimy przyznać, że z fotografii aż bije miłość, czułość i troska. Dokładnie tak samo romantyczny był dzień, który Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński spędzili razem zaraz po walentynkach...

„My w Walentynki większość czasu spędziliśmy w pracy i podróży, dlatego postanowiliśmy przedłużyć sobie do dzisiaj święto miłości, aby mieć okazję na walentynkowy wieczór z przyjaciółmi. Dlaczego nie? Tort się szykuje, balony już są od wczoraj, wieczorem schodzą się mali goście na walentynkowe party…”, napisała aktorka na swoim Instagramie.

Przypomnijmy, że w maju doszło do pęknięcia tętniaka w głowie Alżbety Lenskiej. Stało się to w teatrze, w przerwie spektaklu. Aktorka od razu została przewieziona do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jej życie w trakcie operacji. Po kilku dniach żona Rafała Cieszyńskiego wybudziła się ze śpiączki i między innymi dzięki trosce męża cieszy się życiem tak jak dawniej. A nawet bardziej! „Nie doceniałam tego, co mam. Pamiętam, jak po operacji wybudziłam się z narkozy, natychmiast zaczęłam się uśmiechać. To było dziwne, bo nie potrafiłam zwalczyć tego uśmiechu. Przychodzili do mnie do szpitala przyjaciele, rodzina, mama. Mówiłam im, że ich kocham i cieszę się, że przy mnie są. Nie mogli w pierwszym momencie zrozumieć, że jestem ogromnie szczęśliwa”, mówiła Lenska w jednym z ostatnich wywiadów dla Party.

Zobaczcie przepiękne zdjęcia pary, która jest ze sobą już 12 lat od ślubu. Świetny wynik, prawda? Nic tylko gratulować! Cała sesja dostępna w galerii. 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.