Księżna Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ekskluzywne wakacje Meghan. Tak księżna Sussex obchodziła 38. urodziny!

Do sieci wyciekły poufne informacje. Będzie skandal?

Gabriela Czernecka 17 sierpnia 2019 07:40
Księżna Meghan
Fot. Getty Images

Tak Meghan obchodziła 38. urodziny. Księżna Sussex wraz z mężem, księciem Harrym i synkiem Archiem Harrisonem zdecydowała się świętować ten wyjątkowy dzień w dość nietypowym miejscu. Książęca para Sussex udała się na Ibizę! Rodzinny wypad miał pozostać tajemnicą, parze towarzyszyła tylko ochrona, niestety informacja trafiła do mediów. Te doniesienia nie poprawią wizerunku Meghan w oczach Brytyjczyków...

Tak Meghan świętowała urodziny

Meghan świętowała swoje 38. urodziny w wielkim stylu. Jak podają hiszpańskie media, wraz z mężem i synkiem przylecieli do kraju prywatnym odrzutowcem i przebywali w zacisznej willi z dala od wścibskich oczu. Podobno małżeństwu towarzyszył cały zespół królewskiej ochrony oraz pięciu lokalnych ochroniarzy, którzy znali obszar. Dla Archiego Harrisona były to pierwsze zagraniczne wakacje.

Warto dodać, że Ibiza to jedna z ulubionych wysp Meghan. Była aktorka chętnie odwiedzała tę wyspę, jak choćby w 2016 roku, gdzie udała się z gronem przyjaciół. Wśród nich była m.in. projektantka mody Miha Nonoo, którą uważa się za tą, która zeswatała Meghan z Harrym. Niestety informacje o wspólnym  urodzinowym wyjeździe Meghan z rodziną nie spodobały się internautom.

Po spektakularnym baby shower księżna Sussex miała ograniczyć wydatki. Przypomnijmy, że baby shower odbyło się w Nowym Jorku. Koszt jego organizacji szacuje się na około 300 tysięcy funtów, czyli około  1,5 mln złotych!

Nic dziwnego, że nie wszystkim podoba się jej zagraniczny wyjazd... 

Księżna Meghan, fryzura Meghan
Fot. Getty Images

Archie Harrison Mountbatte-Windsor, księżna Meghan z synem, księżna Meghan na meczu polo
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.