Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska wybrała się na wakacje z małą Klarą! 

Te widoki zapierają dech w piersiach!

Olga Figaszewska 25 kwietnia 2019 11:51

Posiada niespożyte pokłady energii. Każdy patrzy na nią z podziwem, kiedy ogłasza kolejne projekty. Anna Lewandowska ustawia sobie poprzeczkę coraz wyżej. Nigdy nie ukrywa, że praca jest jej pasją, ale to rodzina jest najważniejsza. Święta spędziła w gronie najbliższych. To był wyjątkowy czas. ,,Mnóstwo radości, rozmów, spacerów, wycieczki rowerowe i oczywiście pyyyszne jedzenie💪😉Wychowana na sporcie, zawsze żyjąca z planem, uczę się luzu dzięki mojej rodzince 😉", pisała Ania Lewandowska.  A teraz przyszła pora na małe wakacje. Trenerka wybrała się na nie wraz z córeczką, Klarą. Dokąd się udały? 

Wakacje Ani i Klary Lewandowskich. Dokąd wyjechały?

,,Czas na krótkie wakacje, naładowanie baterii i reset!  Kto mnie zna to wie, że wrócę z JESZCZE WIĘKSZĄ MOTYWACJĄ i pomysłami🙈, które (mam nadzieję) przełożą się na zmianę Waszego życia ♥️ - tego zdrowego życia.😉🐥 W tym roku jeszcze...duuuuuuuużo przede mną... dużo wyzwań i NOWYCH projektów. Kto trzyma za mnie kciuki... proszę niech trzyma dalej🤗... ja to z pewnością odwzajemnię. ♥️", zapowiadała Ania Lewandowska.

Trenerka korzysta z odpoczynku i rozkoszuje się wspaniałymi widokami. Fani dopytują w komentarzach, jaki kierunek świata tym razem obrała za swój cel, ale tej informacji Ania jeszcze nie zdradziła. Wiadomo, że na wakacje wyjechała razem z pociechą. W sieci pojawiło się urocze zdjęcie, na którym Klara stara się naśladować mamę podczas ćwiczenia. W tym samym czasie Robert Lewandowski przygotowuje się do kolejnego meczu Bundesligi. 

Myślicie, że dołączy do Ani i Klary? Życzymy wspaniałego wypoczynku! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.