Książę Harry i Meghan Markle
Fot. Alex Lubomirski/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

W tej sukni Meghan Markle pójdzie do ślubu! Kreacja będzie kosztować fortunę... 

Kto ją zaprojektował?

VIVA! 5 maja 2018 18:45
Książę Harry i Meghan Markle
Fot. Alex Lubomirski/East News

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle zbliża się wielkimi krokami! Już 19 maja syn księżnej Diany i księcia Karola poślubi starszą o trzy lata kanadyjską aktorkę. Kiedy na jaw wychodzą nowe szczegóły uroczystości, świat zastanawia się, jak będzie wyglądać tego dnia przyszła żona księcia. Daily Mail dotarł do szczegółów sukni ślubnej Meghan. Jak donoszą brytyjskie media, będzie kosztować aż 100 tys. funtów, czyli blisko pół miliona złotych!

Suknia ślubna Meghan Markle

Osoby związane z przygotowaniami do ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle zdradzają, że 36-latka wybrała pracownię Ralph & Russo do wykonania pierwszej z dwóch sukni, które tego dnia założy na siebie.

Więcej o ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle przeczytasz TUTAJ

Suknia zostanie wykonana przez sztab profesjonalistów. Według ustaleń będzie posiadać dużo koralikowych zdobień. Kolejne źródło gazety zdradza, że koszt jej wykonania to aż 100 tysięcy funtów. Do sieci trafiły zdjęcia, które idealnie pasują do opisu przedstawionego przez brytyjskie media.

Sądzicie, że ten projekt będzie pasował do Meghan? 

suknia ślubna Meghan Markle
Fot. Getty Images

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.