Książę Harry i Meghan Markle
Fot. Alex Lubomirski/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

W tej sukni Meghan Markle pójdzie do ślubu! Kreacja będzie kosztować fortunę... 

Kto ją zaprojektował?

VIVA! 5 maja 2018 18:45
Książę Harry i Meghan Markle
Fot. Alex Lubomirski/East News

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle zbliża się wielkimi krokami! Już 19 maja syn księżnej Diany i księcia Karola poślubi starszą o trzy lata kanadyjską aktorkę. Kiedy na jaw wychodzą nowe szczegóły uroczystości, świat zastanawia się, jak będzie wyglądać tego dnia przyszła żona księcia. Daily Mail dotarł do szczegółów sukni ślubnej Meghan. Jak donoszą brytyjskie media, będzie kosztować aż 100 tys. funtów, czyli blisko pół miliona złotych!

Suknia ślubna Meghan Markle

Osoby związane z przygotowaniami do ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle zdradzają, że 36-latka wybrała pracownię Ralph & Russo do wykonania pierwszej z dwóch sukni, które tego dnia założy na siebie.

Więcej o ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle przeczytasz TUTAJ

Suknia zostanie wykonana przez sztab profesjonalistów. Według ustaleń będzie posiadać dużo koralikowych zdobień. Kolejne źródło gazety zdradza, że koszt jej wykonania to aż 100 tysięcy funtów. Do sieci trafiły zdjęcia, które idealnie pasują do opisu przedstawionego przez brytyjskie media.

Sądzicie, że ten projekt będzie pasował do Meghan? 

suknia ślubna Meghan Markle
Fot. Getty Images

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.