Bill Clinton, Hillary Clinton
Fot. Getty Images
Z OSTATNIEJ CHWILI

Hillary Clinton dostarczono do domu przesyłkę z… bombą!

Taką samą otrzymał też Barack Obama i miliarder George Soros

Monika Katarzyna Krupska 24 października 2018 16:58
Bill Clinton, Hillary Clinton
Fot. Getty Images

Na adres Hillary Clinton i Baracka Obamy wysłano paczki z materiałami wybuchowymi! Niebezpieczne ładunki zostały od razu przechwycone przez Secret Service. Jak informuje New York Times sprawca nie poprzestał na dwóch bombach! Co więcej wiemy?

Clinton i Obama dostali przesyłki z bombami

W środę dziennik New York Times powołując się na źródła policyjne poinformował o niebezpiecznych pakunkach, które zostały wysłane do domów Hillary Clinton i Baracka Obamy. Pierwsza bombę otrzymała we wtorek wieczorem była sekretarz stanu. Znalazł ją pracownik, który codziennie sprawdza pocztę. Druga bomba do byłego prezydenta Baracka Obamy została dostarczona w środę rano. Pakunek był taki sam, jaki kilka godzin wcześniej otrzymała Clinton. 

„Opakowania zostały natychmiast zidentyfikowane podczas rutynowych procedur kontroli przesyłek pocztowych jako potencjalne urządzenia wybuchowe i zostały odpowiednio potraktowane jako takie”, czytamy w oświadczeniu. „Ochroniarze nie otrzymali paczek ani nie byli narażeni na ich otrzymanie. Agencja wszczęła dochodzenie karne w pełnym zakresie, które wykorzysta wszystkie dostępne zasoby federalne, stanowe i lokalne, aby określić źródło paczek i zidentyfikować odpowiedzialnych”, dodano. 

Jak informuje dziennik bomba trafiła również do domu miliardera George'a Sorosa. W sprawach trwa śledztwo.  

Barack Obama w Mediolanie
Fot. East News

Hillary Clinton
Fot. Getty Images

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.