Jan Nowicki, VIVA! 25/2020
Fot. ANTONI ZAMACHOWSKI
O tym jest głośno

„W każdym drzemie pedofil”. Szokujące słowa Jana Nowickiego wzburzyły Internautów!

Aktor przywołał spotkanie z nastoletnią córką

Marta Nawacka 27 sierpnia 2021 13:01
Jan Nowicki, VIVA! 25/2020
Fot. ANTONI ZAMACHOWSKI

Ostatnio w Internecie ogromną popularność zdobywa filmik z 2011 roku. Dyskusja Jana Nowickiego oraz Andrzeja Grabowkiego podczas festiwalu Woodstock wzbudziła ogromne poruszenie i... zbulwersowała Internautów. Jakie szokujące słowa padły z ust Jana Nowickiego?

Jan Nowicki o spotkaniu z nastoletnią córką

Na scenie podczas festiwalu Woodstock Jan Nowicki wraz z Andrzejem Grabowskim dyskutowali o grzechach i pokusach. W pewnym momencie Jan stawia szokującą tezę, że... „w każdym drzemie pedofil”. Jeszcze większe poruszenie wywołał dalszą częścią swojej wypowiedzi, w której – na dowód swojego twierdzenia – opowiada o swoim spotkaniu z nastoletnią córką. „To niesłychane, ile jest w nas grzechu. Kiedyś moja córka, której długo nie widziałem, miała chyba z 16, 17, może z 19 lat, biegła przez pole i goniła psa. W pewnym momencie wpadła na mnie, bo ja łowiłem ryby. I mówi: Tato, jak ty pięknie pachniesz. A ja mówię: no, mam te Anteusza Chanel, a ona mówi: Nie tato, ziemią, ziemią. Jezus Maria, jaka ona była piękna! Gdyby nie to, że religia, że poczucie grzechu...”.

Czytaj też: Przejmujące wyznanie Jana Nowickiego: „Ja już się skończyłem”

Internauci zbulwersowani słowami Jana Nowickiego

Widzowie byli oburzeni tymi słowami, nie dowierzając, że prowadzący spotkanie nie zdecydował się go przerwać. Dziwi także reakcja, a właściwie brak reakcji Andrzeja Grabowskiego, który w żaden sposób nie skomentował szokujących słów kolegi po fachu. „Co było dalej? Prowadzący to spotkanie jakoś zareagował? Czy ktoś zabrał chociaż panu Janowi mikrofon?”, „Koszmar. Już mi niedobrze. Nie chciałabym być córką tego pana”, „Ciekawe, jak się czuje jego córka, słysząc, że ta anegdotka poszła w świat”, „Trójka obrzydliwych kolesi. I ludzie się śmieją. Dramat”, brzmiały niektóre z komentarzy. Jeszcze jedną rzeczą, która dziwi w tej sytuacji są oklaski i śmiech, jaki dało się słyszeć na widowni...  

Zobacz również: Jan Nowicki już nie ukrywa tej miłości! Tak wygląda druga żona aktora

Jan Nowicki z córką, 19.01.2013, Warszawa, Bal Gwiazdy Dobroczynności
Fot. TRICOLORS/East News

Jan Nowicki z córką, Bal Gwiazdy Dobroczynności, 2013 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.