Tomasz Karolak, Violetta Kołakowska, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
O TYM SIĘ MÓWI

Violetta Kołakowska po raz pierwszy o rozstaniu z Tomaszem Karolakiem: „To była nasza wspólna decyzja”

Konrad Szczęsny 19 czerwca 2017 17:15
Tomasz Karolak, Violetta Kołakowska, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Wiadomość o tym, że Violetta Kołakowska i Tomasz Karolak zdecydowali się rozstać, obiegła media w maju tego roku. Wiele osób nie dowierzało plotkom z uwagi na to, że kryzysy w ich związku zdarzały się już wielokrotnie. Tomasz Karolak początkowo dementował te informacje, później jednak zamilkł. Teraz głos zabrała jego partnera i ujawniła zaskakujące szczegóły tej relacji.

Polecamy też: O tej metamorfozie mówią wszyscy. Zobaczcie, jak zmieniła się z biegiem lat Viola Kołakowska

Polecamy też: Cała prawda o rozstaniu Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej. Czy para faktycznie odwołała ślub?

Violetta Kołakowska o rozstaniu z Tomaszem Karolakiem

Violetta Kołakowska przyznała, że jej związek z Tomaszem Karolakiem przeszedł do historii.

Nie jesteśmy razem i to była nasza wspólna decyzja. Pierścionka nie zwróciłam, bo... zgubiłam go dawno temu”, zwierzyła się w rozmowie z tygodnikiem „Twoje Imperium”.

Na pytanie, dlaczego nie poda przyczyn rozstania i czy nie boi się, że milczenie na ten temat wywoła falę spekulacji, odpowiedziała zdawkowo, ale dosadnie.

„Mam to w nosie. Mój świat jest w moim domu, na moim podwórku na Saskiej Kępie, w otoczeniu moich przyjaciół i bliskich. Od dwudziestu lat pracuję w show biznesie i doskonale wiem, jakimi prawami on się kieruje”, stwierdziła.

Póki co, była narzeczona Tomasza Karolaka nie myśli jednak ani o nowym związku, ani o tym, jaki oddźwięk w mediach wywoła wiadomość o jej rozstaniu z aktorem.

„Nic nie muszę robić. Ściska mnie w żołądku i nie jestem w stanie niczego przełknąć, gdy się stresuję. Są takie momenty, kiedy jest mnie troszkę więcej i takie kiedy jest mnie troszkę mniej, ale przyznam szczerze, jakoś mnie to specjalnie nie zajmuje. Moja mama zawsze była szczupłą kobietą, podejrzewam więc, że są to jakieś uwarunkowania genetyczne”, powiedziała Violetta Kołakowska.

Polecamy też: Tomasz Karolak szykuje się do ślubu z Violettą Kołakowską. Przypominamy historię ich miłości

Związek Violetty Kołakowskiej i Tomasza Karolaka

Violetta Kołakowska i Tomasz Karolak poznali się na planie serialu „Kryminalni”. Wówczas aktor był jeszcze w związku z Magdaleną Boczarską. Sytuacja była o tyle zagmatwana, że... Ta pierwsza zaszła w ciążę. Koniec końców udało im się jednak stworzyć związek, choć pełen był on wzlotów i upadków. Teraz przeszedł już do historii, ale Violetta Kołakowska i Tomasz Karolak nadal wychowują dwójkę dzieci: 10-letnią córkę Lenę i 4-letniego syna Leona.

 Polecamy też: Tomasz Karolak jednak nie weźmie ślubu z Violettą Kołakowską? „Nie skupiamy się na dacie”

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.