Viola Kołakowska poszła na terapię przez Tomasza Karolaka
Fot. Iza Grzybowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Viola Kołakowska uczęszcza na terapię przez Tomasza Karolaka?

Jeden wpis modelki wywołał falę domysłów…

Konrad Szczęsny 14 lutego 2018 16:00
Viola Kołakowska poszła na terapię przez Tomasza Karolaka
Fot. Iza Grzybowska

Choć jej związek z Tomaszem Karolakiem od zawsze uchodził za nietypowy, ostatnie wyznanie Violetty Kołakowskiej wywołało wśród użytkowników duże poruszenie. Wszystko za sprawą statusu Justyny Jeger-Nagłowskiej, który niedawno zamieściła na Instagramie. O co chodzi?

Violetta Kołakowska o wpisie Justyny Jeger-Nagłowskiej, partnerki Borysa Szyca

Pod koniec stycznia głośno było o wyznaniu, na które zdobyła się w mediach społecznościowych partnerka aktora, Justyna Jeger-Nagłowska. Opatrzyła ona zdjęcie na Instagramie obszernym wpisem, w którym wyznała, że.... uczęszcza na terapię dla współuzależnionych. Wszystko z powodu alkoholizmu Borysa Szyca, do którego gwiazdor przyznał się w 2015 roku.

Od ponad dwóch lat idę świadomie wyznaczoną przez siebie drogą. Różnie to bywa, nie raz chciałam rzucić to w diabły i po prostu udawać, że wcale nie chcę tych wszystkich mądrości i zmian. Pracuję z grupą kobiet, które też walczą o spokój w życiu i miłość do siebie samych. To, że kocham siebie, jest teraz dla mnie jak nowe życie, nowa szansa i otwarte drzwi, w które weszłam z wielką ciekawością i coraz mniej się boję stawiać kolejne kroki. Podobno siła jest kobietą... 😉”, podkreśliła Justyna Jeger-Nagłowska.

Poza tym, że wiele kobiet zamieściło pod zdjęciem poruszające komentarze, w których opisały swoje trudne doświadczenia, pojawił się pod nim także wpis Violetty Kołakowskiej!

Jestem w takiej drodze.. doskonale wiem o czym mówisz .. to bardzo mądre co i jak mówisz, prawdziwe i cudowne💪Popieram podziwiam i trzymam kciuki za każdy krok 👌❤️😘”, napisała była partnerka Tomasza Karolaka.

Tym samym wywołała falę spekulacji i domysłów. Czy wpis oznacza, że również uczęszcza na terapię? Czy może po prostu chciała w ten sposób zaznaczyć, że rozpoczęła nowy etap w życiu i intensywnie pracuje nad sobą?

 

Jestem zakochana w tym, jakim człowiekiem się staję.❤️ Serio! Od ponad dwóch lat idę świadomie wyznaczoną przez siebie drogą. Różnie to bywa, nie raz chciałam rzucić to w diabły i po prostu udawać, że wcale nie chcę tych wszystkich mądrości i zmian. Pracuję z grupą kobiet, które też walczą o spokój w życiu i miłość do siebie samych. To, że kocham siebie, jest teraz dla mnie jak nowe życie, nowa szansa i otwarte drzwi, w które weszłam z wielką ciekawością i coraz mniej się boję stawiać kolejne kroki. Podobno siła jest kobietą... 😉 Dzielę się tym z Wami, bo już wiem, że jeśli chce się zmienić swoje życie, to zawsze należy zacząć od siebie. 💪🏻✌🏻❤️ #pracanadsobą #nagrody #sercenadłoni #tuiteraz #dobrze #kobieta #świadomość #siła #samodobro #szczerosc #bycsoba #walkaosiebie #wygrywam #spokojducha #psychologia #terapia #uwierzycwsiebie

Post udostępniony przez 🙈🙊🙉🇵🇱 (@jus_naglowska)

 

Związek Violetty Kołakowskiej i Tomasza Karolaka

Od 2006 do wiosny 2017 roku Tomasz Karolak i Violetta Kołakowska tworzyli bodaj najbardziej charakterystyczną parę w polskim show-biznesie. Przez długi czas aktor deklarował, że unika zobowiązań i poważnych deklaracji, zaś modelka cierpliwie to znosiła. Wszystko zmieniło się w 2016 roku, gdy gwiazdor, pytany o ślub, odpowiadał, że jak najbardziej bierze taką opcję wraz ze swoją wybranką pod uwagę. W maju 2017 roku wyszło jednak na jaw, że podjęli decyzję o rozstaniu. Od tamtej pory co jakiś czas mówi się o tym, że planują do siebie wrócić, głównie dla dobra dwójki dzieci: 11-letniej Leny i pięcioletniego Leona. Czy te doniesienia okażą się prawdą?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.