Viki Gabor, Eurowizja Junior 2019, pierwsza próba
Fot. Photo by: Thomas Hanses
O NIEJ SIĘ MÓWI

Viki Gabor porzuca scenę?! Rozpoczęła nową przygodę

Nastolatka została aktorką!

Olga Figaszewska 20 grudnia 2019 17:49
Viki Gabor, Eurowizja Junior 2019, pierwsza próba
Fot. Photo by: Thomas Hanses

Po sukcesie na Eurowizji Junior 2019 przed młodą piosenkarką otwierają się kolejne możliwości. Viki Gabor zadebiutuje na ekranie?! Wszystko wskazuje na to, że  młoda gwiazda rozpoczyna przygodę z aktorstwem!

Viki Gabor aktorką?

Dwunastolatka wkrótce pojawi się w nowym miniserialu Telewizji Polskiej. Jak podały Wirtualne Media, Viki Gabor zadebiutuje jako aktorka w produkcji Radio, kamera, akcja!. Dla młodej wokalistki to będzie wspaniałe doświadczenie i kolejna możliwość rozwoju. Czy sprawdzi się przed kamerą? Kto wie, może to nie będzie to jej ostatnia rola?

Miniserial odkryje przed widzami tajemnice powstawania audycji radiowych i będzie miał formułę komediowa. „W rolach głównych jako dziennikarz wystąpią: Eryk Klum, operator - Jan Kardasiński, naczelny - Adam Cywka, recepcjonistka - Katarzyna Ankudowicz, sprzątaczka - Magdalena Stużyńska”, podają Wirtualne Media.

Viki Gabor wcieli się w epizodyczną, a w tej nowej przygodzie towarzyszyć jej inni artyści m.in. Piotr Kupicha, Anna Wyszkoni, Marek Piekarczyk czy Gromee. W obsadzie znaleźli się pracownicy radia RMF FM.

Produkcja będzie miała swoją premierę w 13 stycznia 2020 roku. Trzymamy kciuki za Viki Gabor i już nie możemy doczekać się pierwszych odcinków. „Radio, kamera, akcja!" powstało z okazji obchodów 30. rocznicy powstania RMF FM”, czytamy na Wirtualnych Mediach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[PL⤵️] Have you heard my version of the Christmas carol "Silent Night" yet? If not, be sure to visit my profile on @spotify , there are more Christmas surprises waiting for you! 🎅 The photo is from the set of the "Superhero" music video, I can't believe that it has almost 10 million views on Youtube ! ❤ On that note, I'm going back to work on the next surprises for you! What do you think - what am I working on? 🙊🙉🙈 . . Słuchaliście już kolędy "Cicha noc" w moim wykonaniu? Jeśli nie to koniecznie wejdźcie na mój profil na spotify, tam czeka zdecydowanie więcej świątecznych niespodzianek! 🎅 Kadr z planu teledysku do singla "Superhero", nie mogę uwierzyć, że teledysk ma już prawie 10 milionów wyświetleń! ❤ Tym miłym akcentem wracam do pracy nad kolejnymi niespodziankami dla Was! Jak myślicie - co szykuję? 🙊🙉🙈 . #viki #vikigabor #superhero #wearethesuperheroes #winnerofjunioreurovision2019 #new #projects #surprises #christmas #christmassongs #backstage

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

TAGI #Viki Gabor

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.