Jak mieszkają Victoria Beckham i David Beckham?
Fot. East News
O NICH JEST GŁOŚNO

Małżeństwo Beckhamów przechodzi poważny kryzys! Słowa Davida zraniły jego żonę...

„Victoria była rozdarta, płakała przez dwa dni”

Weronika Kostyra 22 października 2018 21:51
Jak mieszkają Victoria Beckham i David Beckham?
Fot. East News

Czarne chmury nad małżeństwem Victorii i Davida Beckhamów! O kryzysie w ich związku mówi się od dawna. Poza czwórką dzieci parę łączą jednak wspólne interesy i idealny wizerunek „Power couple”. Są już 19 lat po ślubie i mimo wzlotów i upadków, do tej pory uchodzili za zgraną parę. Wszystko wskazuje jednak na to, że Beckhamowie przechodzą jeden z największych kryzysów w swoim związku. Czy zdecydują się rozstać?

Victoria i David Beckhamowie rozstaną się?

Jeszcze niedawno Victoria Beckham informowała, że doniesienia o kryzysie w jej małżeństwie to jedynie wyssane z palca plotki. Ich rzecznik prasowy opublikował nawet specjalne oświadczenie: „Nie ma żadnego potwierdzenia, żadnego rozwodu, jest za to sporo chińskich plotek i fałszywych newsów w social mediach”, ogłosił. Najnowsze słowa Davida Beckhama pokazały jednak, że były to pozory. „Bycie w małżeństwie tak długo to ciężka praca. Jest coraz bardziej skomplikowanie. Najważniejsze jest chronienie dzieci i to zauważyłem najbardziej”, powiedział w programie Sunday Project. Na razie nie opublikowano całego wywiadu, a jedynie jego zapowiedzi. To jednak wystarczyło, by zelektryzować fanów Beckhamów, a także… kompletnie załamać Victorię!

Gwiazda zareagowała podobno na jego słowa bardzo emocjonalnie. „Kiedy Victoria zobaczyła wywiad z Davidem, była całkowicie zdruzgotana. Nie ma pojęcia, dlaczego powiedział on o tak delikatnych sprawach i publicznie ją zawstydził. Victoria była rozdarta, płakała przez dwa dni”, powiedziała jej znajoma tabloidowi The Sun. Aby ukoić zszargane nerwy zdecydowała się na wyjazd do SPA do Niemiec.

Czy czeka nas wkrótce jedno z większych rozstań w show-biznesie? 

Beckhamowie kupili nowy dom
Fot. East News

Victoria Beckham i David Beckam
Fot. Instagram @davidbeckham

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.