Jak mieszkają Victoria Beckham i David Beckham?
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Victoria Beckham pokazała filmik z Dawidem sprzed ponad 20 lat!

Jak wyglądały początki ich uczucia?

Sabina Zięba 28 lutego 2020 10:45
Jak mieszkają Victoria Beckham i David Beckham?
Fot. East News

Ciężko uwierzyć, że małżeństwo Victorii i Davida Beckhamów trwa już ponad 20 lat. Od początku tworzą udany związek i konsekwentnie unikają skandali. Wychowują czwórkę dzieci. Wiadomo, że bardzo się kochają, co widać na zdjęciach publikowanych przez nich w mediach społecznościowych. Rzadko ujawniają jednak te z dalekiej przeszłości. Teraz projektantka zrobiła wyjątek i pokazała film z początków ich znajomości.

Victoria i David Beckhamowie

David Beckham i Victoria, wówczas Adams, poznali się w 1997 roku w Manchesterze, a pobrali dwa lata później. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Choć obecnie nie udzielają wspólnych wywiadów i raczej trzymają się z dala od mediów, w latach 90. byli na pierwszych stronach gazet.

Kilka dni temu Victoria Beckham opublikowała na swoim koncie na Instagramie filmik ukazujący ich podczas wywiadu na samym początku znajomości. Widzimy na nim byłą wokalistkę Posh Spice, która ma charakterystyczną na tamte czasy krótką fryzurę oraz piłkarza ubranego w szeroką, sportową bluzę z bandanką na głowie.

Sportowiec zapytany o to, za co najbardziej kocha Victorię, z uśmiechem na twarzy odpowiada: „Nie jestem w stanie wskazać jednej rzeczy, za którą ją kocham. Kocham ją za wszystko”. Chwilę po tym wyznaniu ona sama wspomina, jak piłkarz o nią zabiegał: „David od razu przełamał lody i był gotowy na spotkanie. Był bezpośredni oraz zdecydowany”.

Można zauważyć, że David nie ma ochoty na dłuższą rozmowę i mówi: „Chyba musimy już skończyć wywiad”, na co partnerka zadaje mu pytanie: „Jestem taka nudna?”. Wówczas piłkarz w pięknych słowach odpowiada: „Nie kochanie, jesteś genialna, ale jestem bardzo zmęczony”. 

Wideo wywołało falę komentarzy w mediach społecznościowych. Fani piszą: „To jest tak urocze. Ikony!” czy „Co za słodkie wideo! Oboje wyglądacie cudownie i widać, że jesteście zakochani”.

Zobaczcie ten filmik! Pamiętacie ich z tych czasów?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Victoria i David Beckham kupują nowy apartament w Miami za 45 milionów dolarów?
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.