Val Kilmer, Val Kilmer cierpi na raka, jak wygląda Val Kilmer
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Val Kilmer ma raka? Aktor wydał oświadczenie w sprawie swojego stanu zdrowia!

Konrad Szczęsny 5 czerwca 2017 09:15
Val Kilmer, Val Kilmer cierpi na raka, jak wygląda Val Kilmer
Fot. East News

Val Kilmer zyskał międzynarodową sławę dzięki kultowym dziś rolom w takich produkcjach, jak „Top Gun”, „Gorączka” czy „Batman Forever”. Ostatnio jednak więcej mówiło się o jego stanie zdrowia niż o dokonaniach artystycznych. Czarę goryczy przelały słowa kolegi aktora, Michaela Douglasa, który potwierdził, że Kilmer zmaga się z rakiem. Głos w sprawie zabrał w końcu sam zainteresowany! Jaka jest prawda?

 

Polecamy też: Cały świat śledzi jej walkę z rakiem na Instagramie. Shannen Doherty się nie poddaje!

 

Michael Douglas o stanie zdrowia Vala Kilmera

 

Michael Douglas powiedział w udzielonym ponad tydzień temu wywiadzie, że „sprawa nie wygląda dobrze”. „Modlę się za niego. To właśnie dlatego nic ostatnio o nim nie słyszeliście”, zwierzył się wyraźnie poruszony aktor, gdy został zapytany o stan zdrowia Vala Kilmera. Jego słowa zdawały się potwierdzać zdjęcia, które w zeszłym roku obiegły media. Widać było, że aktor jest cieniem człowieka i ledwo trzyma się na nogach. 

 

Val Kilmer o swoim stanie zdrowia i walce z rakiem

 

Słowa przyjaciela musiały wyraźnie poruszyć Vala Kilmera, gdyż na swoim profilu na Facebooku wydał specjalne oświadczenie. Aktor zdradził w nim prawdę na temat swojego stanu zdrowia. 

 

„Kocham Michaela Douglasa, ale jest niedoinformowany. Ostatnio rozmawialiśmy ze sobą prawie dwa lata temu, kiedy poprosiłem go, by polecił mi specjalistę, który mógłby zdiagnozować guza na gardle. Nie mam już raka ani niczego innego. Nadal mam spuchnięty język, ale jestem mam stałą rehabilitację”, podkreślił ku uciesze fanów Val Kilmer.

 

Polecamy też: „To nie piersi czynią nas kobietami”. Po niezwykłej akcji całe USA mówi o tych Amazonkach

 

„Niektórzy fani mogą błędnie myśleć, że cisza z mojej strony na tematy prywatne oznaczała, że w jakiś sposób nie brałem odpowiedzialności za swoje zdrowie z powodu mojego zaufania modlitwie i miłości. Nic bardziej mylnego. Jestem jednak bardzo wdzięczny za wsparcie z całego świata. Mam nadzieję, że to ukróci wszelkie doniesienia o moim zdrowiu i zakończy publikacje niemające związku z prawdą. Cokolwiek sprowokowało Michaela Douglasa do rozważania o moim zdrowiu, jest on kochanym i wiernym kolegą, jestem pewien, że chciał dobrze”, dodał Val Kilmer.

 

Trzeba jednak przyznać, że poniższe zdjęcia Vala Kilmera mogły wprawić w zakłopotanie i zasmucić jego fanów na całym świecie...

 

Val Kilmer, Val Kilmer cierpi na raka, jak wygląda Val Kilmer
Fot. East News

Val Kilmer, Val Kilmer cierpi na raka, jak wygląda Val Kilmer
Fot. East News

 

Polecamy też: Hugh Jackman ma nawrót raka! Aktor przeszedł poważną operację. Jaki jest jego stan?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…