Urszula Dudziak, Viva! grudzień 2009
Fot. Robert Wolański
z ŻYCIA GWIAZD

„Cieszę się z tego, jaka jestem. Piękna, atrakcyjna, niezwykła”. Odważne wyznanie Urszuli Dudziak 

Gwiazda była gościem programu Marcina Prokopa

Gabriela Czernecka 12 października 2018 18:51
Urszula Dudziak, Viva! grudzień 2009
Fot. Robert Wolański

Niedawno ruszył nowy program Marcina Prokopa Z tymi co się znają. Lubiany dziennikarz i prezenter stworzył własną formułę programu talk-show, w którym rozmawia z wyjątkowymi gośćmi. „Zaprosiliśmy osobowości z różnych dziedzin, dlatego każda rozmowa ma inny klimat”, mówi Marcin Prokop. Jego gościem była niedawno Urszula Dudziak, która opowiedziała o mężczyznach swojego życia, wygranej walce z chorobą, a także o tym, jak została wygwizdana.

Urszula Dudziak w programie Marcina Prokopa

„Każdy odcinek to kilkunastominutowa esencja blisko dwugodzinnej, swobodnej, ale też treściwej rozmowy. Wybrałem gości, którzy mają coś do powiedzenia i których warto posłuchać, bo mówią nie tylko o sobie, lecz o tym, co osiągnęli i czym się zajmują, a przy tym potrafią zainspirować innych. Nawet nie jestem pewien, czy talk-show to trafna nazwa, bo show robimy niewiele, głównym naszym zamierzeniem jest rozmowa, wymiana myśli, często na poważne tematy, chociaż nie zawsze w poważny sposób”, opowiada gospodarz programu. 

Niepowtarzalna atmosfera, aura odkrywania tajemnic oraz oderwania od codziennego biegu i wielkomiejskiego zgiełku… tak można podsumować nowy program Prokopa. Jednym z gości była ostatnio Urszula Dudziak. Czy gwiazda kiedykolwiek została wygwizdana? To zdradza tylko dziennikarzowi, ale nie tylko. Opowiedziała także o mężczyznach jej życia i wygranej walce z chorobą. Wokalistka jazzowa, zyskała renomę na całym świecie, nagrała ponad 50 albumów! Ma 75 lat, a czuje się na 50 - zdradza jaka jest jej recepta na pogodę ducha.

„Wolę być szczęśliwa niż mieć rację”, zdradza. Co jeszcze powiedziała? Zobaczcie sami!  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.