Urszula Dudziak, Viva! grudzień 2009
Fot. Robert Wolański
z ŻYCIA GWIAZD

„Cieszę się z tego, jaka jestem. Piękna, atrakcyjna, niezwykła”. Odważne wyznanie Urszuli Dudziak 

Gwiazda była gościem programu Marcina Prokopa

Gabriela Czernecka 12 października 2018 18:51
Urszula Dudziak, Viva! grudzień 2009
Fot. Robert Wolański

Niedawno ruszył nowy program Marcina Prokopa Z tymi co się znają. Lubiany dziennikarz i prezenter stworzył własną formułę programu talk-show, w którym rozmawia z wyjątkowymi gośćmi. „Zaprosiliśmy osobowości z różnych dziedzin, dlatego każda rozmowa ma inny klimat”, mówi Marcin Prokop. Jego gościem była niedawno Urszula Dudziak, która opowiedziała o mężczyznach swojego życia, wygranej walce z chorobą, a także o tym, jak została wygwizdana.

Urszula Dudziak w programie Marcina Prokopa

„Każdy odcinek to kilkunastominutowa esencja blisko dwugodzinnej, swobodnej, ale też treściwej rozmowy. Wybrałem gości, którzy mają coś do powiedzenia i których warto posłuchać, bo mówią nie tylko o sobie, lecz o tym, co osiągnęli i czym się zajmują, a przy tym potrafią zainspirować innych. Nawet nie jestem pewien, czy talk-show to trafna nazwa, bo show robimy niewiele, głównym naszym zamierzeniem jest rozmowa, wymiana myśli, często na poważne tematy, chociaż nie zawsze w poważny sposób”, opowiada gospodarz programu. 

Niepowtarzalna atmosfera, aura odkrywania tajemnic oraz oderwania od codziennego biegu i wielkomiejskiego zgiełku… tak można podsumować nowy program Prokopa. Jednym z gości była ostatnio Urszula Dudziak. Czy gwiazda kiedykolwiek została wygwizdana? To zdradza tylko dziennikarzowi, ale nie tylko. Opowiedziała także o mężczyznach jej życia i wygranej walce z chorobą. Wokalistka jazzowa, zyskała renomę na całym świecie, nagrała ponad 50 albumów! Ma 75 lat, a czuje się na 50 - zdradza jaka jest jej recepta na pogodę ducha.

„Wolę być szczęśliwa niż mieć rację”, zdradza. Co jeszcze powiedziała? Zobaczcie sami!  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.