O NIEJ JEST GŁOŚNO

Urszula Dudziak bez ogródek opowiedziała o seksie po siedemdziesiątce! 

„Możemy wszystko: robić striptiz, kiedy mamy ochotę...”

Rafał Kowalski 23 listopada 2018 19:01
Urszula Dudziak, VIVA! grudzień 2009, 26/2009
Fot. Robert Wolański

Miesiąc temu Urszula Dudziak obchodziła swoje 75. urodziny. Artystka ma jednak więcej energii i chęci do szczerego wypowiadania się, niż niejedna jej młodsza koleżanka z branży. W czasach, w których niektóre gwiazdy używają okrągłych słów do odpowiedzi na każde pytanie albo po prostu omijają trudne tematy, Dudziak w najnowszym wywiadzie opowiedziała bez ogródek (a z humorem!) o seksie i życiu po siedemdziesiątce.

Urszula Dudziak o seksie z młodszym partnerem

W wywiadzie dla magazynu Pani piosenkarka, która związana jest z partnerem o osiem lat młodszym od siebie, wyznała, że zbliżenia z nim dają jej dużo przyjemności. „Stereotypowe wyobrażenie o kobietach po menopauzie jest... nieprawdziwe. To fantastyczny czas, doskonały na świadome, piękne przeżywanie. Jesteśmy wolne od zobowiązań, mamy odchowane dzieci, mąż w piachu. (śmiech) Możemy wszystko: robić striptiz, kiedy mamy ochotę..”, powiedziała Dudziak. |Ja i mój partner Bogdan jesteśmy przykładem na to, że bez względu na wiek można mieć satysfakcjonujący seks, który jest dopełnieniem wyjątkowo udanego związku”, dodała artystka.

Okazuje się, że też ukochany gwiazdy o imieniu Bogdan oświadczył się Urszuli Dudziak! Piosenkarka opowiedziała o tym, jak wygląda jej pięcioletni związek, w który weszła w podeszłym wieku. „Taka miłość, kiedy jesteśmy już po innych związkach, mamy ukształtowany charakter i swoje przyzwyczajenia nie jest wcale najłatwiejsza. Do tego Boguś, kapitan żeglugi wielkiej, przywykł do bycia królem na swoim statku. A tu spotkał królową, która też lubi rządzić u siebie... Nasze początki nie były proste. On jest uparty i lubi mieć rację. A ja też potrafię być uparta. Jednak zawsze w trudnych momentach warto sobie odpowiedzieć na pytanie, czy się kochamy i czy chcemy być razem, czytamy w magazynie.

A jaką radę ma piosenkarka dla innych kobiet w podobnym wieku, które nie umieją cieszyć się w pełni życiem? „Myśl to materia, dlatego kiedy nauczymy się myśleć pozytywnie, wszystko okazuje się łatwiejsze. Warto mieć wpływ na swoją głowę”, wytłumaczyła Urszula Dudziak. I o tej podpowiedzi pamiętajmy bez względu na wiek! 

Projekt Marzenie, Urszula Dudziak
Fot. Paweł Fabjański

Urszula Dudziak, Viva! grudzień 2009
Fot. Robert Wolański

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!