Ula Chincz, VIVA! październik 2012
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Zjawiskowa ciążowa sesja Uli Chincz. Fani piszą wprost, że wygląda jak księżna Diana!

Widzicie podobieństwo?

Gabriela Czernecka 10 września 2020 09:51
Ula Chincz, VIVA! październik 2012
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Ula Chincz kilka dni temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Dziennikarka zamieściła w social mediach wyjątkowe zdjęcia, na których w pełnej okazałości prezentuje swoje ciążowe krągłości. Pod fotografiami pojawiła się masa komentarzy. Wśród nich dało się zauważyć te, które wskazują ogromne podobieństwo Uli Chincz do.. księżnej Diany! 

Ula Chincz jak księżna Diana

Ula Chincz, znana również jako Ula Pedantula jest w ciąży! Związana od lat ze stacją TVN dziennikarka ogłosiła światu wspaniałe wieści za pośrednictwem swojego kanału na Youtube. „Czeka mnie naprawdę niezła życiowa rewolucja”, mówi w nagraniu. Szybko pod nagraniem, ale także na Instagramie Uli Chincz pojawiła się masa komentarzy pełnych gratulacji. Z tej okazji dziennikarka podzieliła się kolejną fotografią, na której prezentuje ciążowe krągłości. 

„Kochani! Dziękuję za OGROM gratulacji i życzeń. Próbuję wszystkie przeczytać i zostawić choć serduszko w podziękowaniu, ale chyba jestem na straconej pozycji. Ja pracuję jak mróweczka, na zapas szykując dla Was odcinki o odbarwianiu i środkach czystości, a teraz biorę się za święta! Bożego narodzenia jeszcze we wrześniu nie było, ale ten rok jest u mnie tak szalony, że co tam!”, podpisała zdjęcie.

Internauci pod fotografią porównują Ulę do... księżnej Diany! "Ula jesteś przepiękna! Wyglądasz jak księżna Diana, ogromne gratulacje” „Pierwsza myśl, Diana, ale zaraz pomyślałam o Uli, wiedząc, że jest w ciąży.Wygląda przepięknie, cudne zdjęcie”, piszą internauci. A Wy, widzicie podobieństwo? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

 

Księżna Diana portret
Fot. Getty Images

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.