URODZINY GWIAZD

Kiedyś amerykańska gwiazda telewizji, dziś księżna Sussex. Meghan obchodzi 37. urodziny!

Przeszła spektakularną metamorfozę

Gabriela Czernecka 4 sierpnia 2018 16:45

Księżna Meghan obchodzi dziś urodziny! Trzeba przyznać, że przeszła długą drogę do tego, by stać się przykładną i oddaną królowej oraz obowiązkom księżną. Uwielbiała sowicie zakrapiane imprezy, nie stroniła od odważnych kreacji i korzystała z nieograniczonej wolności. Teraz z gwiazdy amerykańskiego serialu stała się księżną Sussex. Czy zapisze się na kartach historii, jako najbardziej nietypowa księżniczka, jaką widział dwór? Wszystko na to wskazuje!

Urodziny Meghan: metamorfoza

Meghan przełamuje konwenanse. Zanim poznała księcia Harry’ego, pozwalała sobie na kobiece stroje, eksponujące seksowne kształty. Rozdawała autografy, robiła selfie i korzystała z nieograniczonej wolności. Jako żona następcy tronu musiała jednak dostosować się do sztywnych zasad protokołu. Odpowiednie kreacje są zasadą numer jeden. 

Meghan nie zobaczymy już w krótkich spodenkach czy głębokich dekoltach. Teraz jako księżna Sussex stawia na elegancję, prostotę i minimalizm. I choć zdarza się jej zaliczyć wpadki, to Brytyjczycy pokochali ją za naturalny wdzięk, wyczucie stylu i przełamywanie barier. Poza stylem ubierania, zmieniła także styl życia - porzuciła social media i jest zobowiązana odmawiać robienia sobie zdjęć typu selfie, ale wciąż nie traci przy tym uroku! 

Z okazji urodzin składamy księżnej Sussex najlepsze życzenia! Myślicie, że zasłużyła na miano najbardziej nietypowej księżniczki? Zobaczcie nasze wyjątkowe video.  

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.