KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Z okazji urodzin księcia George'a rodzina królewska podzieliła się jego nową fotografią!

Tak szczęśliwego księcia jeszcze nie widzieliśmy!

Gabriela Czernecka 21 lipca 2018 23:44
Książę George, urodziny księcia George'a, oficjalny portret księcia George'a
Fot. East News

Nowa urodzinowa fotografia księcia George'a pokazuje tak uśmiechniętego księcia, jak jeszcze nigdy! Wygląda na to, że brytyjska rodzina królewska podtrzymuje tradycję i jak zwykle przy okazji urodzin najmłodszych członków rodziny pokazuje nowe fotografie. Tak jest i teraz. 22 lipca książę George obchodzi piąte urodziny. To zdjęcie, to najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Oficjalne zdjęcie księcia George'a na urodziny

Książę George obchodzi piąte urodziny! Jego narodziny w 2013 roku świętowała cała Wielka Brytania. Nic dziwnego, bowiem pojawienie się na świecie pierwszego dziecka Kate i Williama przełamuje pewne schematy. Gdy tylko się urodził okrzyknięto go najbogatszym noworodkiem na świecie. 22 lipca książę George obchodzi piąte urodziny. 

Z tej okazji brytyjska rodzina królewska podzieliła się wyjątkową fotografią małego księcia. Rodzina Cambridge prawdopodobnie właśnie wypoczywa na Karaibach, tak więc zdjęcie George'a wykonano kilka dni temu, a dziś z okazji piątych urodzin księcia opublikowano fotografię w social mediach. Zdjęcie wykonano podczas chrztu księcia Louisa w Clarence House, a jego autorem jest fotograf Matt Porteous. To on również wykonał oficjalne fotografie podczas chrztu najmłodszego dziecka Kate i Williama.

George zwykle podczas publicznych wystąpień w towarzystwie rodziców zachowuje powagę bądź ukazuje swoje niezadowolenie i znudzenie. Widać, że niechętnie w nich uczestniczy, ale będąc w gronie rodziny uśmiech nie schodzi mu z twarzy. To zdjęcie z pewnością jest tego dowodem! Zobaczcie sami. Czy książę George nie jest uroczy?  

Książę George, urodziny księcia George'a, oficjalny portret księcia George'a
Fot. East News
 

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!