Książę George urodziny
Fot. Richard Pohle - WPA Pool/Getty Images
króLEWSKIE ŻYCIE

Urodzinowy portret księcia George'a. Najstarszy syn Kate i Williama skończył osiem lat!

Internauci nie mają wątpliwości, do kogo jest podobny!

Gabriela Czernecka 22 lipca 2021 11:06
Książę George urodziny
Fot. Richard Pohle - WPA Pool/Getty Images

To już swego rodzaju tradycja. Tym razem nie mogło być inaczej. Z okazji ósmych urodzin księcia George’a rodzina królewska opublikowała jego najnowszy portret. Fotografię wykonała oczywiście mama chłopca, księżna Kate. Mały solenizant nie kryje uśmiechu, a internauci piszą wprost, że wygląda jak tata! 

Książę George kończy osiem lat! 

Książę George, prawnuk królowej Elżbiety II, a syn księcia Williama i księżnej Kate, jest trzecią w kolejce osobą do brytyjskiego tronu. Jest najstarszym dzieckiem książęcej pary Cambridge. Z dnia na dzień stał się najsłynniejszym królewskim dzieckiem na świecie. Miał zaledwie kilka lat, gdy został umieszczony w rankingu 50 najlepiej ubranych mężczyzn w Wielkiej Brytanii. 

Zobacz: Wielka Brytania. Kate i William złamią królewską tradycję? Wszystko dla księcia George'a

Książę George urodziny
Fot. Pool/Max Mumby/Getty Images)

Portret z okazji ósmych urodzin księcia George'a

Nic dziwnego, że ubrania, które ma na sobie, z dnia na dzień znikają z półek, a każda jego fotografia jest na wagę złota. Tak jest i tym razem. Z okazji ósmych urodzin księcia George’a rodzina królewska opublikowała jego oficjalny portret. Tegoroczne zdjęcie wykonała księżna Kate, która pasjonuje się fotografią i często uwiecznia ważne chwile w życiu swojej rodziny na zdjęciach.

Zobacz: Wielka Brytania. Książę George w dniu ósmych urodzin otrzyma nowy obowiązek

Na fotografii widzimy uśmiechniętego od ucha do ucha księcia George’a. Internauci piszą wprost, że wygląda jak tata, książę William. Czy rzeczywiście? Zobaczcie zdjęcie i oceńcie sami.  

Książę George urodziny
Fot. Richard Pohle - WPA Pool/Getty Images)
 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.