Książę George urodziny
Fot. Richard Pohle - WPA Pool/Getty Images
króLEWSKIE ŻYCIE

Urodzinowy portret księcia George'a. Najstarszy syn Kate i Williama skończył osiem lat!

Internauci nie mają wątpliwości, do kogo jest podobny!

Gabriela Czernecka 22 lipca 2021 11:06
Książę George urodziny
Fot. Richard Pohle - WPA Pool/Getty Images

To już swego rodzaju tradycja. Tym razem nie mogło być inaczej. Z okazji ósmych urodzin księcia George’a rodzina królewska opublikowała jego najnowszy portret. Fotografię wykonała oczywiście mama chłopca, księżna Kate. Mały solenizant nie kryje uśmiechu, a internauci piszą wprost, że wygląda jak tata! 

Książę George kończy osiem lat! 

Książę George, prawnuk królowej Elżbiety II, a syn księcia Williama i księżnej Kate, jest trzecią w kolejce osobą do brytyjskiego tronu. Jest najstarszym dzieckiem książęcej pary Cambridge. Z dnia na dzień stał się najsłynniejszym królewskim dzieckiem na świecie. Miał zaledwie kilka lat, gdy został umieszczony w rankingu 50 najlepiej ubranych mężczyzn w Wielkiej Brytanii. 

Zobacz: Wielka Brytania. Kate i William złamią królewską tradycję? Wszystko dla księcia George'a

Książę George urodziny
Fot. Pool/Max Mumby/Getty Images)

Portret z okazji ósmych urodzin księcia George'a

Nic dziwnego, że ubrania, które ma na sobie, z dnia na dzień znikają z półek, a każda jego fotografia jest na wagę złota. Tak jest i tym razem. Z okazji ósmych urodzin księcia George’a rodzina królewska opublikowała jego oficjalny portret. Tegoroczne zdjęcie wykonała księżna Kate, która pasjonuje się fotografią i często uwiecznia ważne chwile w życiu swojej rodziny na zdjęciach.

Zobacz: Wielka Brytania. Książę George w dniu ósmych urodzin otrzyma nowy obowiązek

Na fotografii widzimy uśmiechniętego od ucha do ucha księcia George’a. Internauci piszą wprost, że wygląda jak tata, książę William. Czy rzeczywiście? Zobaczcie zdjęcie i oceńcie sami.  

Książę George urodziny
Fot. Richard Pohle - WPA Pool/Getty Images)
 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.