EKSKLUZYWNE VIDEO

Figura, Urbańska, Mucha... Zobacz gwiazdy w ciążowych sesjach VIVY! EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 17 września 2017 12:00

To był dla nich szczególny czas i niezwykłe doświadczenie. Dla wielu sesja to pamiątka i swoista dokumentacja wyjątkowe stanu, jakim jest ciąża. Zobaczcie, jak popularne mamy polskiego show-biznesu, Natalia Kukulska, Anna Mucha, Natasza Urbańska, Katarzyna Glinka, pozowały w ciąży przed naszym obiektywem.

 

Zobacz też: Gwiazdy w ciąży na okładkach nadal są tabu? Nowa sesja Sereny Williams wskazuje na to, że...

 

O tym, że zostaną rodzicami, Piotr Rubik i Agata Rubik dowiedzieli się dwa miesiące po ślubie. Pragnęli tego dziecka. „A mimo wszystko było to zaskoczenie, choć przecież pozytywne”, zdradziła nam Agata. Nie przestraszyła się. Nie pomyślała: Jestem jeszcze za młoda.

 

Katarzyna Glinka mówiła dziennikarce VIVY!: „Myślę, że gdy urodzę dziecko, żadne drzwi się przede mną nie zamkną. A na to, żeby zostać matką, może być za jakiś czas za późno. Poza tym nie chciałabym stracić tego, co nazywamy bezwarunkową miłością, a ona istnieje tylko w relacji rodzic–dziecko. (...) To emocje i uczucia, które należy przeżyć, żeby sobie powiedzieć: Jestem kobietą spełnioną.

 

A tak o ciąży opowiadała Natalia Kukulska: „Przez ca­łą cią­żę  uważam ją za wspa­nia­ły stan – wy­da­je mi się, że już mam ogrom­ną więź z dziec­kiem. Cią­ża to cud na­tu­ry, me­ta­fi­zy­ka, coś ab­so­lut­nie nie­sa­mo­wi­te­go. Na­wet te­raz mam wra­że­nie, że dziec­ko ca­ły czas się do mnie przy­tu­la. Wiem, kie­dy śpi, kie­dy roz­ra­bia, kie­dy ma czkaw­kę, a kie­dy jest roz­le­ni­wio­ne. Nie spo­dzie­wa­łam się, że aż tak zwa­riu­ję.

 

Zapraszamy do oglądania!

 

Polecamy też: Przyszłe mamy na naszych okładkach. Piękne ciążowe brzuszki i wspomnienia znanych mam z tego okresu

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.