Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Martyna Wojciechowska znów naraża się na niebezpieczeństwo? Mowa o nowym hobby...

„Jak się powiedziało A to trzeba też B”

Rafał Kowalski 31 stycznia 2019 20:59
Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wówczas, gdy inni rozpoczynają swoją przygodę z siłownią, jazdą na rowerze czy siatkówką, Martyna Wojciechowska jak zwykle jest o krok dalej. Podróżniczka, która w swoim życiu przejechała na motorze tysiące kilometrów i ma też licencję kierowcy wyścigowego, właśnie pochwaliła się nowym spektakularnym hobby.

Martyna Wojciechowska o skokach ze spadochronem

Dziennikarka wyznała w rozmowie z Faktem, że próbowała jeździć ze swoją córką na rolkach, jednak nie złapała bakcyla do tego sportu. Znacznie bardziej przypadło jej do gustu… spadochroniarstwo. „Zostałam skoczkiem spadochronowym. Czekam już na wiosnę, by była lepsza pogoda i by móc do tego wrócić”, powiedziała Wojciechowska.

Podróżniczka dodała, że nie boi się o swoje życie, mimo że zdaje sobie sprawę z tego, że bierze udział w niebezpiecznym sporcie. „Wyskakiwanie ze sprawnego samolotu jest istnym szaleństwem. Towarzyszą temu wielkie emocje, ale też jeszcze bardziej człowiek jest skoncentrowany, żeby wszystko zrobić dobrze. Ale od tego są także procedury, szkolenia, grono ludzi-specjalistów”, przyznała Martyna.

Ale i jej udzielają się wielkie emocje. Jak choćby te, które towarzyszyły Martynie Wojciechowskiej podczas pierwszego razu ze spadochronem… „Jak pierwszy raz miałam wyskoczyć ze spadochronem samodzielnie to… Było to niesamowite doświadczenie, ale jak się powiedziało A to trzeba też B”, usłyszeliśmy z ust gwiazdy TVN.

Aż ciężko zliczyć, jak wielu rzeczy, których nie podjąłby się przeciętny człowiek, dokonała Martyna. Dziennikarka nie przejmuje się opiniami tych, którzy uważają, że skoki spadochronowe to nie zajęcie dla mamy dorastającej dziewczynki i robi swoje. A jak znamy podróżniczkę to niedługo zarazi pasją do skoków także Marysię. 

Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Martyna Wojciechowska
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?