Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Magda Gessler przygotowała na fanów Kuchennych rewolucji prawdziwą niespodziankę!

W programie pojawi się wyjątkowy gość! 

Redakcja VIVA! 17 września 2020 19:20
Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Magda Gessler przygotowała dla fanów Kuchennych rewolucji wyjątkową niespodziankę. Kto pojawi się w nowym odcinku programu? To prawdziwe zaskoczenie!

Gość na planie Kuchennych Rewolucji

To jeden z najpopularniejszych programów telewizji TVN. Kuchenne rewolucje, a przede wszystkim ich prowadząca, cieszą się ogromną sympatią widzów.

Każdy odcinek programu dostarcza wielu emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Magdzie Gessler zdarza się rzucać garnkami albo talerzami i nie owija w bawełnę. „Ten talerz jest przerywnikiem, obudzeniem do życia tych, którzy myślą, że to jest żart, że nie powiedzą mi prawdy i są tak twardzi, że „Ja się nie ośmieszę„ czy „Ja sobie dam radę”, mówiła restauratorka w specjalnym wydaniu Uwaga! Kulisy Sławy. 

I podkreśla, że program ma większe znaczenie. „W Kuchennych Rewolucjach ludzie uczą się prawdy o sobie i tego, że trzeba siebie zaakceptować. Zmienić pewne rzeczy i zacząć nową drogę”, mówi Magda Gessler.

 W najnowszym odcinku Magda Gessler dokona kolejnej spektakularnej rewolucji. Okazuje się, że będzie ona wyjątkowa z jeszcze jednego powodu. 

Magdę Gessler odwiedzi na planie bliska osoba! Chodzi o męża gwiazdy. „Niespodzianka! Gościem dzisiejszej kolacji będzie Waldemar, mąż @magdagessler_official. Jak oceni rewolucję?
#kuchennerewolucje ”, napisano na Instagramie Kuchennych Rewolucji.

Wielbiciele restauratorki już nie mogą się doczekać. ,,To fajnie będę oglądać", ,,Uuuu będzie fajnie", czytamy.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.