Adam Niedźwiedź, Top Model
Fot. Instagram/@adamniedzwiedz
O TYM SIĘ MÓWI

Uczestnik Top Model trafił do szpitala!

W jakim jest stanie? 

REDAKCJA VIVA! 6 grudnia 2019 11:51
Adam Niedźwiedź, Top Model
Fot. Instagram/@adamniedzwiedz

Uczestnik 6. edycji Top Model trafił do szpitala. Adam Niedźwiedź  podzielił się z fanami zdjęciem z oddziału. Co mu dolega?

Adam Niedźwiedź w szpitalu

Adam Niedźwiedź niedawno trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Sportowiec wystąpił w szóstej edycji Top Model. Był jednym z najbardziej charakterystycznych uczestników programu TVN. Po udziale w show nadal kontynuuje swoją pasję. Zajmuje się także sportem. Na co dzień jest zawodnikiem MMA, trenerem brazylijskiego jiu-juitsu. Uprawia także boks, tajski boks i zapasy. Niestety aktywny tryb życia i  zawodowy sport wiąże się z poważnymi kontuzjami i nieprzewidywalnymi wypadkami.

„Kapitan schodzi ze statku ostatni”, napisał na Instagramie i zamieścił zdjęcie ze szpitala. Fani są wyraźnie zaniepokojeni jego sytuacją. Model wyjaśnił: „Oczodół trzeba było posklejać. Podwójne widzenie, takie bajerki mi sport tym razem zafundował ”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kapitan schodzi ze statku ostatni 🧸⚓️ #jacksparrow #sporttozdrowie #nevergiveup

Post udostępniony przez Adam Niedźwiedź (@adamniedzwiedz)

Z jego stanem zdrowia jest coraz lepiej. Na zdjęciu, które zamieścił na Instastories widać szwy i opuchliznę, ale najgorsze model ma już za sobą. Sił dodają mu fani, którzy wspierają go w komentarzach.

Również życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👀📸 #work

Post udostępniony przez Adam Niedźwiedź (@adamniedzwiedz)

TAGI #Top Model

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.