Małgorzata Bela, Paweł Pawlikowski, main topic
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

TYLKO U NAS! Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski już po ślubie. Poznajcie szczegóły uroczystości!

Gabriela Czernecka 12 grudnia 2017 15:15
Małgorzata Bela, Paweł Pawlikowski, main topic
Fot. East News

 

 

Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela wzięli ślub! Nagrodzony Oscarem reżyser Idy i światowej sławy polska modelka już są po ślubie. Jak wyglądała uroczystość? Poznajcie szczegóły!

 

Polecamy: Małgorzata Bela kończy 40 lat! Przypominamy okładki światowych magazynów z polską supermodelką

 

Ślub Małgosi Beli i Pawła Pawlikowskiego

Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela są parą od prawie dwóch lat. Pierwszy raz publicznie pojawili się razem w Cannes. Choć wówczas nie pozowali razem do zdjęć, fotoreporterom udało się uchwycić, że  reżyser i modelka wspólnie opuścili galę. W Polsce zadebiutowali na czerwonym dywanie podczas premiery filmu „Ojciec”. Kolejno podziwialiśmy ich wspólne zdjęcia pełne czułości na premierze filmu „Nowy Świat” w Warszawie, a później na gali rozdania Paszportów Polityki. Podobno miłość spadła na nich nagle. Teraz okazuje się, że Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela są już po ślubie! Modelka i laureat Oscara już   są małżeństwem! Ceremonia odbyła się w jedną z listopadowych sobót w gronie najbliższych znajomych.

 

Małgosia Bela i Paweł Pawlikowski już po ślubie

 

Potwierdzeniem tej informacji jest pojawienie się Małgosi Beli i Pawła Pawlikowskiego podczas berlińskiego European Film Awards. Zdjęcie modelki w agencjach zdjęciowych podpisano „Małgorzata Bela - Pawlikowska”.

 

Chyba nie ma osoby, która nie wiedziałaby, kim jest Małgosia Bela. Vogue, Versace, Chanel czy Valentino to jedne z nielicznych marek, z jakimi pracowała. Bela jest jedną z najlepszych polskich topmodelek, która zyskała międzynarodową sławę. Pojawia się na najważniejszych światowych wydarzeniach modowych. Małgosia Bela jest jednak nie tylko modelką, ale i aktorką. W Polsce podbiła serca widzów w filmie „Karol. Człowiek, który został papieżem” oraz w głośnym filmie Małgosi Szumowskiej „Ono”. Niedawno Małgorzata Bela przeprowadziła się z Włoch do Polski. Jakiś czas temu kupiła w Warszawie dom, gdzie mieszka wraz ze swoim dwunastoletnim synem Józiem. Z kolei Paweł Pawlikowski pracuje obecnie w Polsce nad nowym filmem „Zimna wojna”. Pawlikowskiego wysławiła Ida, za która otrzymał w 2015 roku Oscara.

 

Paweł Pawlikowski zadebiutował w 2000 roku filmem „Last Resort”, za którego otrzymał nagrodę BAFTA dla najbardziej obiecującego twórcy. Kolejno pojawiały się obiecujące produkcje, ale gdy kariera Pawła Pawlikowskiego rozwijała się, w jego życiu prywatnym nie działo się najlepiej. U jego żony zdiagnozowano nowotwór. Reżyser wycofał się wówczas z życia zawodowego, by w pełni poświęcić się opiece nad małżonką. Żona Pawła Pawlikowskiego zmarła w 2006 roku, osieracając dwójkę dzieci - syna i córkę. Reżyser po długiej przerwie powrócił do kina w wielkim stylu. W 2013 roku nakręcił „Idę”, która szybko podbiła serca nie tylko polskich widzów, ale i zagranicznych. W jego życiu pojawiła się Małgosia Bela. Rozwiodła się z mężem, francuskim milionerem Jeanem-Yves’em Le Furem. Ich małżeństwo trwało zaledwie dwa lata. Teraz okazuje się, że Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela są już po ślubie. Serdecznie gratulujemy!

Małgosia Bela, Paweł Pawlikowski zostali parą
Fot. Eastnews

Małgosia Bela, Paweł Pawlikowski pozują do zdjęć
Fot. Eastnews

Polecamy również: Małgosia Bela prezentuje najnowszą kolekcję H&M Studio na wiosnę 2017. Wygląda pięknie, prawda?!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.