Katarzyna Niezgoda, VIVA! 2011
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI!

TYLKO U NAS! Katarzyna Niezgoda komentuje swój udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Czy zobaczymy ją w wiosennej edycji show?

Gabriela Czernecka 30 października 2017 19:00
Katarzyna Niezgoda, VIVA! 2011
Fot. Iza Grzybowska

 

Katarzyna Niezgoda weźmie udział w „Tańcu z Gwiazdami”? Już wiadomo! Biznes-woman w wielkim stylu powróciła na warszawskie salony. Zaskoczyła nie tylko spektakularną metamorfozą, ale i nowym wizerunkiem kobiety odważnej i walczącej o swoje prawa. Czy niebawem zaprezentuje nam swoje umiejętności taneczne?

 

Polecamy:  Posiadłość godna bizneswoman. Zobaczcie luksusowe wnętrza domu Kasi Niezgody!

 

Katarzyna Niezgoda w „Tańcu z Gwiazdami”?

Kilka tygodni temu zarząd Polsatu podjął decyzję, że w 2018 roku zobaczymy kolejną edycję tanecznego show, „Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami”. To będzie już ósma edycja show, emitowana na antenie tej stacji. Od jakiegoś czasu zastanawiano się, kto zatańczy na parkiecie show. Najczęściej typowaną osobą do wzięcia udziału w Tańcu z Gwiazdami była Katarzyna Niezgoda!

 

Od niedawna znów pojawia się na salonach. Zachwyca nową fryzura, odmienioną sylwetką oraz bardziej wyszukanym stylem. Wydała także książkę, jak mówi „o kobietach, dla kobiet, jak przebić się w  świecie show-biznesu”, czyli „Pięścią w szklany sufit”. Nic dziwnego, że spektakularny powrót  gwiazdy postanowiły wykorzystać stacje telewizyjne. Niedawno Kasia Niezgoda pokazywała swoje cztery kąty na antenie „Dzień Dobry TVN”. Wszyskie serwisy plotkarskie rozpisywały się o jej metamorfozie. Teraz okazuje się, że potencjał Kasi Niezgody postanowił wykorzystać zarząd stacji Polsat. „Taneczny show to dobry początek kariery w mediach. Kasia wie, że to dzięki temu programowi rozpoczęła się przemiana Karoliny Szostak i jej droga po sławę. Katarzyna zatrudniła specjalistów. którzy pracują nad jej metamorfozą. Zaczęła pracować ze stylistami i agencją PR, która będzie ją promować jako ekspertkę od sukcesu i odchudzania”, komentowała znajoma bizneswoman w rozmowie z Faktem

 

Postanowiliśmy zapytać u źródła, czy faktycznie Katarzyna Niezgoda weźmie udział w „Tańcu z Gwiazdami”: „Jestem kompletnie zaskoczona tym newsem. Nie mam pojęcia, skąd pojawiły się takie informacje”, mówi nam Katarzyna Niezgoda. Jak widać informacje dotyczące wzięcia udziału Kasi Niezgody w „Tańcu z Gwiazdami” okazały się nieprawdziwe.... a szkoda, bo wielu fanów bizneswoman z chęcią zobaczyłoby ją na parkiecie! 

 

Polecamy: Zobaczcie, jak zmienił się styl Katarzyny Niezgody! Czy to zasługa nowej miłości?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.