Bartek Królik, guz mózgu
Fot. Instagram @bartekkrolik
ZE ŚWIATA MUZYKI

Bartka Królika, twórcę Sistars, spotkała kolejna tragedia. Muzyk przeszedł poważną operację!

Gabriela Czernecka 1 grudnia 2017 17:15
Bartek Królik, guz mózgu
Fot. Instagram @bartekkrolik

 

Bartek Królik, członek Spoken Love i Łąki Łan, twórca Sistars przeszedł operację usunięcia guza przysadki mózgowej. Muzyk nie ma ostatnio najlepszego czasu. Niedawno przeszedł udar mózgu, o czym poinformował fanów w mediach społecznościowych, a teraz okazało się, że przeszedł poważną operację! 

 

Polecamy: Bartek Królik, twórca Sistars, zamieścił zdjęcie nowo narodzonej córki z zespołem Downa. Internauci nie kryją wzruszenia

 

Bartek Królik miał guza mózgu

Kilka tygodni temu Bartek Królik poinformował fanów, że przeszedł wylew! Fani muzyka przeczytali: „Do pamiętnika: jutro światowy dzień udaru. Ja obchodzę go od kilku dni. Żegnaj kebciu – witaj marchewko. Pozdrawiam was, wrócę silniejszy”, pisał wówczas Bartek Królik na Instagramie. Artysta wiele przeszedł w 2017 roku. Doniesienia o jego stanie zdrowia są coraz bardziej niepokojące. Teraz okazuje się, że przyczyna pogorszenia się stanu zdrowia artysty była o wiele poważniejsza.

 

Bartek Królik przeszedł właśnie operację usunięcia guza przysadki mózgowej. „Trzy tygodnie na różnych oddziałach w szpitalach odmieniły mnie na zawsze”, mówi w rozmowie z Na żywo i dodaje: „Migrenowy ból głowy bez gorączki przez 5-6 dni”. Jak się okazuje, lekarzom udało się ustalić, gdzie leży przyczyna jego dolegliwości. Królik przez cały okres leczenia mógł liczyć na wsparcie kochającej rodziny oraz fanów, którzy na Instagramie wypisywali słowa wsparcia. Przypomnijmy, że Bartek Królik jest ojcem trzyletniej Kaliny, którą wychowuje wraz z żoną Karoliną Królik. W tym roku ich rodzina powiększyła się, na świat przyszła córka Jagoda. Na szybki powrót do zdrowia Bartka Królika oczekiwała również przyjaciółka muzyka, Agnieszka Chylińska. Na szczęście artysta czuje się coraz lepiej i powraca do pełni sił.

 

„Jesteś wspaniałym człowiekiem. Będzie wszystko dobrze! Wracaj jeszcze silniejszy. Czekamy. Dużo zdrowia”, piszą fani. My również dokładamy się do życzeń i trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Bartek Królik z córką Jagodą, chorą na zespół Downa
Fot. Instagram

Bartek Królik
Fot. Instagram @bartekkrolik

Polecamy również: Kolejny dramat współtwórcy „Sistars” i przyjaciela Agnieszki Chylińskiej… Bartek Królik miał udar mózgu!

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.