Cristiano Ronaldo oskarżony o gwały na Kathryn Mayordze. Czy to koniec jego kariery
Fot. GUTAR, East News
O NIM JEST GŁOŚNO!

Trzy kolejne kobiety oskarżyły Cristiano Ronaldo o gwałt!

Wszystkie historie są bardzo podobne...

Rafał Kowalski 8 października 2018 16:17
Cristiano Ronaldo oskarżony o gwały na Kathryn Mayordze. Czy to koniec jego kariery
Fot. GUTAR, East News

Doniesienia kilku ostatnich dni mogą przekreślić kilkanaście lat kariery Cristiano Ronaldo. Znany na całym świecie piłkarz został oskarżony przez amerykańską modelkę Kathryn Mayorgę o gwałt, a jedna z niemieckich gazet wciąż publikuje nowe dowody mające potwierdzić prawdziwość zeznań 34-latki. To jednak nie wszystko. Okazuje się, że kolejne kobiety oskarżają gwiazdora o nadużycia seksualne…

Oskarżenia kobiet przeciwko Cristiano Ronaldo

O tym, że więcej pań doświadczyło ze strony gracza Juventusu niepoprawnych zachowań, poinformował jako pierwszy Daily Mail, którego dziennikarze rozmawiali z prawnikiem Kathryn Mayorgi. „Miałem telefon od kobiety, która twierdzi, że przeżyła z nim bardzo podobną historię”, miał powiedzieć Leslie Stovall w niedzielę.

Prawnik dodał także, że poza wyżej wymienioną osobą zgłosiły się do niego jeszcze inne, z których pierwsza uważa, że została zgwałcona przez Ronaldo po jednej z imprez, na której bawiła się z piłkarzem, a drugą kobietę Cristiano „miał skrzywdzić". Leslie Stovall obiecał zweryfikować wszystkie informacje, które na bieżąco otrzymuje, ponieważ na ten moment nie ma pewności, ile z wersji przedstawianych mu przez kobiety jest prawdziwych.

Historia Kathryn Mayorgi

Przypomnijmy, że do gwałtu na 34-latce miało dojść w 2009 roku w jednym z hoteli w Las Vegas. Według relacji Mayorgi piłkarz zaprosił do swojego apartamentu ją i jej koleżankę. Najpierw nakłonił kobiety do wspólnej kąpieli w jacuzzi, a następnie, gdy Kathryn wyszła do łazienki, poszedł za nią. Tam poprosił, by kobieta dotknęła jego genitaliów. Gdy odmówiła, siłą zaprowadził ją do sypialni.

„Próbował zdjąć mi bieliznę, ale mu się nie udało. Zwinęłam się jak piłka, zasłoniłam waginę dłońmi”, wspominała kobieta. Na koniec Ronaldo miał odbyć z Kathryn bez żadnego zabezpieczenia stosunek analny. Ofiara opowiadała dziennikarzom, że po wszystkim gwiazdor ją przepraszał i zapewniał, że „w 99% jest dobrym człowiekiem”. Niedługo później, piłkarz i Mayroga podpisali ugodę. W zamian za milczenie, napastnik Juventusu obiecał Kathryn przelać 375 tysięcy dolarów. Dziś kobieta twierdzi, że podpisała dokument nie będąc w pełni świadoma tego, co robi.

Zeznania Kathryn wydają się dość wiarygodne, a jeśli jeszcze do tego okaże się, że więcej kobiet padło ofiarą Cristiano Ronaldo, to piłkarz może się już z tego nie podnieść. Reklamodawcy, którzy do tej pory zarabiali dzięki piłkarzowi, teraz rozwiązują z nim wszelkie kontrakty… Ukochana piłkarza na ostatnich zdjęciach też nie wygląda na szczęśliwą... Co na to wszystko gwiazdor? Na razie milczy. 

Cristiano Ronaldo
Fot. Instagram @cristiano

Ronaldo, Ranking Instagram 2017
Fot. Instagram

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.