Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła swoje ciążowe zachcianki

Są dość... nietypowe! O co chodzi?

REDAKCJA VIVA! 18 lutego 2020 08:56
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata i Radosław Majdanowie wyczekują swojej pociechy. Prezenterka wkrótce po raz trzeci zostanie mamą! Nie ukrywa swojej radości. Wraz z mężem bardzo długo starali się o dziecko. Małgorzata Rozenek-Majdan promienieje w ciąży i czuje się znakomicie. Gwiazda zaczęła już kompletowanie wyprawki dla maleństwa. W sieci dzieli się z obserwatorami swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa i ciąży. Tak było i tym razem!

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży

Żona Radosława Majdana zostanie mamą w czerwcu! Teraz najważniejszy jest dla niej spokój i odpoczynek. Skupia się na rodzinnym życiu. W jednym z ostatnich postów na Instagramie gwiazda wyznała, że w ciąży nie potrafi odmówić pewnych rzeczy.  

„Marudy dwie 🐷🐥 #lazysunday jak cudownie, że są takie dni: #georgiomajdani, #pannyprosie, kocyk, herbatka i puree ziemniaczane w dużej ilości 😂 #chwilotrwaj ”, napisała pod uroczym zdjęciem.

Dlaczego puree? Małgorzata Rozenek-Majdan w jednym z wywiadów podkreślała, ze spośród wszystkich warzyw to do ziemniaków ma wyjątkową słabość!

„Puree ziemniaczane jest moim sposobem na jesienną chandrę. To mój trik sprawdzony od lat. Jak wezmę sobie miseczkę po brzegi wypełnioną puree, to zaraz mi lepiej i depresja mija. Polecam każdemu!”, mówiła w rozmowie z Faktem.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.