KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ostatnie chwile przed porodem księżnej Kate. Rodzi w luksusowych warunkach!

Wszyscy czekają w gotowości!

Gabriela Czernecka 15 kwietnia 2018 09:05

Księżna Kate urodziła! - jeszcze kilka dni temu tą informacją żyła cała Wielka Brytania. Sensację wywołał jeden z fotografów, który pojawił się pod prestiżową kliniką Lido, gdzie na świat ma przyjść trzecie dziecko Kate i Williama. Plotka była nieprawdziwa, ale oczy wszystkich Brytyjczyków zwróciły się w stronę kliniki. Dlaczego? 

Księżna Kate urodziła? Klinika Lido przygotowana na każdą ewentualność

Wszystko za sprawą luksusów, jakie oferuje klinika Lido, gdzie urodzi księżna Kate. Trzecie dziecko Williama i jego małżonki, jeśli wierzyć zagranicznym mediom, który podają, że księżna Kate urodzi w okolicach 20-23 kwietnia, przyjdzie na świat w klinice Lido. Mimo to członkowie zespołu, który będzie obecny przy narodzinach kolejnego potomka są już przygotowani.

Od kilku miesięcy nie wolno im pić alkoholu, a co jakiś czas robione są im testy, sprawdzające ich stan zdrowia. W końcu gdy usłyszą wiadomość „Księżna Kate w drodze do szpitala”, wszyscy muszą być w jak najlepszej formie. Brytyjskiemu magazynowi Hello udało się dowiedzieć, jakie udogodnienia przygotowano dla pary książęcej. 

Księżna Kate urodziła? Fotograf wywołał w sieci burzę

Przypomnijmy, że oczy Brytyjczyków zwróciły się niedawno ku skrzydłu szpitala św. Marii w Paddington za sprawą zdjęcia, jakie opublikował jeden z fotografów. Tym samym dał do zrozumienia, że księżna Kate rodzi! Szybko okazało się jednak, że chodziło mu tylko o prezentację przygotowań do powitania księżnej (pomalowano płot przed wejściem), a nie samo przyjście na świat trzeciego dziecka Kate i Williama. Plotka poszła w świat, ale brytyjskie media pozostały czujne.

Księżna Kate urodziła? Fotograf podał informację, która wzmogła czujność Brytyjczyków

Pod skrzydłem szpitalnym już zgromadziła się pokaźna grupa reporterów, którzy bacznie pilnują, czy przypadkiem nie na ich warcie, księżna Kate pojawi się w szpitalu. W szpitalu, w którym może poprosić o dosłownie wszystko, bowiem klinika Lido to idealne miejsce na narodziny książęcego dziecka. W trakcie porodu księżna Kate może korzystać z różnych przywilejów, w tym z regulacji oświetlenia, bogatej karty win, słuchania muzyki podczas porodu, a nawet z usług masażysty. Ceny zaczynają się ponoć od niecałych 6 tysięcy funtów za noc (ok. 28 tysięcy złotych).

Płeć dziecka Kate: dziewczynka czy chłopiec?

Już przy poprzednich dwóch porodach księżną Kate i jej dziećmi opiekowało się 20 osób! Tak będzie i tym razem. Przypomnijmy, że zarówno książę George, jak i księżniczka Charlotte przyszli na świat właśnie w klinice Lido. Już niebawem powitają na świecie brata lub siostrę.

Weźmy pod uwagę, że gdyby księżna Kate urodziła chłopca, to linia sukcesji do brytyjskiego tronu pozostaje taka jak dotychczas. Dzięki poprawce z 2011 roku (wprowadzonej w życie w 2013) księżniczka Charlotte będzie miała kiedyś szansę zostać królową! Podobnie będzie w przypadku, gdy brytyjskie media ogłoszą, że księżna Kate urodziła dziewczynkę.

Na narodziny trzeciego dziecka Kate i Williama pozostaje nam jeszcze trochę poczekać. Na szczęście Pałac Kensington idzie z duchem czasu. Wszystkie oficjalne i aktualne informacje na temat życia rodziny królewskiej możemy śledzić na oficjalnym koncie na Twitterze i na Instagramie. Z pewnością będzie to także pierwsze wiarygodne źródło wiadomości o tym, że księżna Kate już urodziła.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.