Wszyscy czekają w gotowości!

Gabriela Czernecka 15 kwietnia 2018 09:05

Księżna Kate urodziła! - jeszcze kilka dni temu tą informacją żyła cała Wielka Brytania. Sensację wywołał jeden z fotografów, który pojawił się pod prestiżową kliniką Lido, gdzie na świat ma przyjść trzecie dziecko Kate i Williama. Plotka była nieprawdziwa, ale oczy wszystkich Brytyjczyków zwróciły się w stronę kliniki. Dlaczego? 

Księżna Kate urodziła? Klinika Lido przygotowana na każdą ewentualność

Wszystko za sprawą luksusów, jakie oferuje klinika Lido, gdzie urodzi księżna Kate. Trzecie dziecko Williama i jego małżonki, jeśli wierzyć zagranicznym mediom, który podają, że księżna Kate urodzi w okolicach 20-23 kwietnia, przyjdzie na świat w klinice Lido. Mimo to członkowie zespołu, który będzie obecny przy narodzinach kolejnego potomka są już przygotowani.

Od kilku miesięcy nie wolno im pić alkoholu, a co jakiś czas robione są im testy, sprawdzające ich stan zdrowia. W końcu gdy usłyszą wiadomość „Księżna Kate w drodze do szpitala”, wszyscy muszą być w jak najlepszej formie. Brytyjskiemu magazynowi Hello udało się dowiedzieć, jakie udogodnienia przygotowano dla pary książęcej. 

Księżna Kate urodziła? Fotograf wywołał w sieci burzę

Przypomnijmy, że oczy Brytyjczyków zwróciły się niedawno ku skrzydłu szpitala św. Marii w Paddington za sprawą zdjęcia, jakie opublikował jeden z fotografów. Tym samym dał do zrozumienia, że księżna Kate rodzi! Szybko okazało się jednak, że chodziło mu tylko o prezentację przygotowań do powitania księżnej (pomalowano płot przed wejściem), a nie samo przyjście na świat trzeciego dziecka Kate i Williama. Plotka poszła w świat, ale brytyjskie media pozostały czujne.

Księżna Kate urodziła? Fotograf podał informację, która wzmogła czujność Brytyjczyków

Pod skrzydłem szpitalnym już zgromadziła się pokaźna grupa reporterów, którzy bacznie pilnują, czy przypadkiem nie na ich warcie, księżna Kate pojawi się w szpitalu. W szpitalu, w którym może poprosić o dosłownie wszystko, bowiem klinika Lido to idealne miejsce na narodziny książęcego dziecka. W trakcie porodu księżna Kate może korzystać z różnych przywilejów, w tym z regulacji oświetlenia, bogatej karty win, słuchania muzyki podczas porodu, a nawet z usług masażysty. Ceny zaczynają się ponoć od niecałych 6 tysięcy funtów za noc (ok. 28 tysięcy złotych).

Płeć dziecka Kate: dziewczynka czy chłopiec?

Już przy poprzednich dwóch porodach księżną Kate i jej dziećmi opiekowało się 20 osób! Tak będzie i tym razem. Przypomnijmy, że zarówno książę George, jak i księżniczka Charlotte przyszli na świat właśnie w klinice Lido. Już niebawem powitają na świecie brata lub siostrę.

Weźmy pod uwagę, że gdyby księżna Kate urodziła chłopca, to linia sukcesji do brytyjskiego tronu pozostaje taka jak dotychczas. Dzięki poprawce z 2011 roku (wprowadzonej w życie w 2013) księżniczka Charlotte będzie miała kiedyś szansę zostać królową! Podobnie będzie w przypadku, gdy brytyjskie media ogłoszą, że księżna Kate urodziła dziewczynkę.

Na narodziny trzeciego dziecka Kate i Williama pozostaje nam jeszcze trochę poczekać. Na szczęście Pałac Kensington idzie z duchem czasu. Wszystkie oficjalne i aktualne informacje na temat życia rodziny królewskiej możemy śledzić na oficjalnym koncie na Twitterze i na Instagramie. Z pewnością będzie to także pierwsze wiarygodne źródło wiadomości o tym, że księżna Kate już urodziła.  

1/5
Księżna Kate i książę William
Copyright @Instagram @kensingtonroyal
1/5

Odkąd brytyjska rodzina królewska poinformowała, że księżna Kate jest w trzeciej ciąży, media prześcigają się w spekulacjach, jakiej płci będzie trzecie dziecko Kate i Williama. Tego dowiemy się jednak dopiero po narodzinach potomka, gdyż tak każe protokół królewski.

2/5
Księżna Kate i książę William
Copyright @Instagram @kensingtonroyal
2/5

Wiadomo jednak, że trzecie dziecko Kate i Williama przyjdzie na świat pod koniec kwietnia 2018 roku w klinice Lido, skrzydle szpitala św. Marii w Paddington.

3/5
Księżna Kate i książę William, narodziny dziecka w brytyjskiej rodzinie królewskiej
Copyright @East News
3/5

Mówiono, że księżna Kate urodzi chłopca, potem pojawiały się informacje, że będzie to dziewczynka, a niedawno wspominano o... bliźniakach! Jedno jest pewne, niebawem książę George i księżniczka Charlotte będą mieli rodzeństwo!

4/5
Księżna Kate i książę William
Copyright @East News
4/5

Na narodziny trzeciego dziecka Kate i Williama pozostaje nam jeszcze trochę poczekać. Na szczęście Pałac Kensington idzie z duchem czasu. Wszystkie oficjalne i aktualne informacje na temat życia rodziny królewskiej możemy śledzić na oficjalnym koncie na Twitterze i na Instagramie. 

5/5
Księżna Kate, książę William w młodości
Copyright @East News
5/5

Z pewnością będzie to także pierwsze wiarygodne źródło wiadomości o tym, że księżna Kate już urodziła.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…