Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. BuzzFoto/LFI, East News
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Kournikova i Enrique Iglesias potwierdzają narodziny trzeciego dziecka!

Te zdjęcia chwytają za serce!

Olga Figaszewska 13 lutego 2020 20:04
Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. BuzzFoto/LFI, East News

Kilka dni temu zagraniczne media informowały, że Anna Kournikowa i Enrique Iglesias powitali na świecie swoją trzecią pociechę. Szczęśliwą nowinę przekazać miał według Daily Maila brat piosenkarza - Julio Junior.W końcu spekulacje potwierdził wzruszony wokalista za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazdor zamieścił urocze zdjęcie z maleństwem! 

Trzecie dziecko Anny Kournikovej i Enrique Iglesiasa

Enrique Iglesias potwierdził medialne spekulacje. Rodzina gwiazdorskiej pary powiększyła się! 

Wokalista zamieścił na swoim Facebooku zdjęcie z maleństwem, które zostało wykonane jeszcze na sali porodowej! Ten widok chwyta za serce. Enrique opatrzył fotografię podpisem: ,,Moje słoneczko" i zdradził, że pociecha przyszła na świat 30 stycznia! 

Wszystko wskazuje na to, że para doczekała się córeczki! Na jednym ze zdjęć maleństwo ma na sobie piękną różową kokardkę!

W tym samym czasie relację zamieściła na swoim Instagramie Anna Kournikova. Na fotografiach opublikowanych przez tenisistkę uwieczniono niesamowite emocje! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

01.30.2020

Post udostępniony przez Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My Sunshine 01.30.2020

Post udostępniony przez Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova)

To trzecie dziecko Enrique Iglesiasa i Anny Kournikovej. Są już rodzicami bliźniąt, Lucy i Nicholasa, którzy przyszli na świat w 2017 roku. Wtedy oczekująca na poród mama także ukrywała swoją ciąże. O tej drugiej poinformowali gospodarze jednego z hiszpańskich show. 

Gratulujemy!  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.