Whitney Houston
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Rusza niezwykła trasa koncertowa, upamiętniająca Whitney Houston

Na scenie pojawi się hologram artystki

Ksenia Krasko 17 lutego 2020 20:20
Whitney Houston
Fot. Getty Images

Legendarna Whitney Houston była jedną z najpopularniejszych artystek na świecie. Odeszła osiem lat temu, ale wciąż utrzymuje się na liście najlepiej zarabiających artystów po śmierci. I wygląda na to, że nie zniknie z tej listy zbyt szybko – wkrótce rusza specjalna trasa koncertowa Whitney Houston, i artystka ma pojawić się na scenie... Jak to możliwe?

Trasa Whitney Houston - hologram

Jak zapowiadają organizatorzy, The Whitney Houston Hologram Tour ma być jednym z bardziej inspirujących i wciągających doświadczeń koncertowych. Widzowie spędzą niezapomniany wieczór w towarzystwie przebojów artystki oraz jej... hologramu.

Choreografka Fatima Robinson zadbała o detale. Muzykom, grającym na żywo, będą towarzyszyć wokaliści wspierający i tancerze. Za zorganizowanie An Evening With Whitney odpowiada wieloletnia stylistka artystki, Timothy Snell.

Trasa rozpocznie się 27 lutego i potrwa do 3 kwietnia. Fani Whitney Houston obejrzą niezwykły koncert artystki w 26 miastach Europy – Dublin, Manchester, Glasgow, Londyn, Bruksela, Amsterdam, Berlin, Wiedeń, Kopenhaga, Sankt Petersburg i Mińsk to tylko niektóre z nich.

Whitney Houston odeszła 11 lutego 2012 roku w jednym z hoteli w Beverly Hills, tuż przed rozdaniem nagród Grammy. Jak ustalili śledczy, artystka „zmarła wskutek przypadkowego utonięcia, lecz ciągłe zażywanie kokainy i problemy z sercem znacząco przyczyniły się do jej śmierci”. Miała zaledwie 48 lat. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @whitneyhoustonnbl

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.