Whitney Houston
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Rusza niezwykła trasa koncertowa, upamiętniająca Whitney Houston

Na scenie pojawi się hologram artystki

Ksenia Krasko 17 lutego 2020 20:20
Whitney Houston
Fot. Getty Images

Legendarna Whitney Houston była jedną z najpopularniejszych artystek na świecie. Odeszła osiem lat temu, ale wciąż utrzymuje się na liście najlepiej zarabiających artystów po śmierci. I wygląda na to, że nie zniknie z tej listy zbyt szybko – wkrótce rusza specjalna trasa koncertowa Whitney Houston, i artystka ma pojawić się na scenie... Jak to możliwe?

Trasa Whitney Houston - hologram

Jak zapowiadają organizatorzy, The Whitney Houston Hologram Tour ma być jednym z bardziej inspirujących i wciągających doświadczeń koncertowych. Widzowie spędzą niezapomniany wieczór w towarzystwie przebojów artystki oraz jej... hologramu.

Choreografka Fatima Robinson zadbała o detale. Muzykom, grającym na żywo, będą towarzyszyć wokaliści wspierający i tancerze. Za zorganizowanie An Evening With Whitney odpowiada wieloletnia stylistka artystki, Timothy Snell.

Trasa rozpocznie się 27 lutego i potrwa do 3 kwietnia. Fani Whitney Houston obejrzą niezwykły koncert artystki w 26 miastach Europy – Dublin, Manchester, Glasgow, Londyn, Bruksela, Amsterdam, Berlin, Wiedeń, Kopenhaga, Sankt Petersburg i Mińsk to tylko niektóre z nich.

Whitney Houston odeszła 11 lutego 2012 roku w jednym z hoteli w Beverly Hills, tuż przed rozdaniem nagród Grammy. Jak ustalili śledczy, artystka „zmarła wskutek przypadkowego utonięcia, lecz ciągłe zażywanie kokainy i problemy z sercem znacząco przyczyniły się do jej śmierci”. Miała zaledwie 48 lat. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @whitneyhoustonnbl

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.