O TYM JEST GŁOŚNO

Caitlyn Jenner przez lata marzyła o tym, by poczuć się kobieco...

Jej szczęście niszczy typowo męski problem!

Weronika Kostyra 16 marca 2018 14:00

To problem, które dotyka wielu ludzi wraz z wiekiem. Utrata włosów jest przykra zarówno dla mężczyzn, jak i za kobiet, panów spotyka jednak znacznie częściej i stosunkowo wcześniej. Caitlyn Jenner, czyli dawniej Bruce Jenner, ojciec sióstr Jenner i ojczym słynnych Kardashianek, trzy lata temu poddał się serii zabiegów zmiany płci. W 2015 pochwaliła się nowym, kobiecym wcieleniem na okładce magazynu Vanity Fair. Mimo terapii hormonalnej zmaga się obecnie z typowo męskim problemem – łysieniem.

Caitlyn Jenner traci włosy

Caitlyn Jenner ma obecnie 68 lat i bardzo dba o to, by wyglądać kobieco. W końcu przez lata było to jej największe marzenie. Zazwyczaj pokazuje się w pełnym makijażu i ze starannie wystylizowanymi włosami. Okazuje się jednak, że piękne włosy zaczynają stanowić dla niej niemały problem. Rzednące kosmyki ukrywa na razie umiejętnymi uczesaniami, lecz w mniej formalnych sytuacjach ratuje się nakryciami głowy. Jeżeli nie zdecyduje się na zabieg przeszczepu włosów, niewykluczone, że niebawem jedynym rozwiązaniem będą dla niej peruki.

Dawny sportowiec opublikował niedawno film, na którym po raz pierwszy od dawna pokazał się bez makijażu. Było na nim widać prawdziwy wiek Caitlyn, którego nie jest w stanie ukryć mimo licznych zabiegów medycyny estetycznej. 

 

 

Thank you for the 9 million followers! Have a great day.

Post udostępniony przez Caitlyn Jenner (@caitlynjenner)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.