Jej szczęście niszczy typowo męski problem!

Weronika Kostyra 16 marca 2018 14:00

To problem, które dotyka wielu ludzi wraz z wiekiem. Utrata włosów jest przykra zarówno dla mężczyzn, jak i za kobiet, panów spotyka jednak znacznie częściej i stosunkowo wcześniej. Caitlyn Jenner, czyli dawniej Bruce Jenner, ojciec sióstr Jenner i ojczym słynnych Kardashianek, trzy lata temu poddał się serii zabiegów zmiany płci. W 2015 pochwaliła się nowym, kobiecym wcieleniem na okładce magazynu Vanity Fair. Mimo terapii hormonalnej zmaga się obecnie z typowo męskim problemem – łysieniem.

Caitlyn Jenner traci włosy

Caitlyn Jenner ma obecnie 68 lat i bardzo dba o to, by wyglądać kobieco. W końcu przez lata było to jej największe marzenie. Zazwyczaj pokazuje się w pełnym makijażu i ze starannie wystylizowanymi włosami. Okazuje się jednak, że piękne włosy zaczynają stanowić dla niej niemały problem. Rzednące kosmyki ukrywa na razie umiejętnymi uczesaniami, lecz w mniej formalnych sytuacjach ratuje się nakryciami głowy. Jeżeli nie zdecyduje się na zabieg przeszczepu włosów, niewykluczone, że niebawem jedynym rozwiązaniem będą dla niej peruki.

Dawny sportowiec opublikował niedawno film, na którym po raz pierwszy od dawna pokazał się bez makijażu. Było na nim widać prawdziwy wiek Caitlyn, którego nie jest w stanie ukryć mimo licznych zabiegów medycyny estetycznej. 

 

 

Thank you for the 9 million followers! Have a great day.

Post udostępniony przez Caitlyn Jenner (@caitlynjenner)

1/5
Caitlyn Jenner łysieje
Copyright @East News
1/5

Włosy Caitlyn Jenner wyraźnie się przerzedziły...

2/5
Caitlyn Jenner
Copyright @Instagram @caitlynjenner
2/5

Caitlyn Jenner zazwyczaj pozuje z pięknie ułożonymi włosami.

3/5
Caitlyn Jenner
Copyright @Instagram @caitlynjenner
3/5

Caitlyn Jenner umiejętnie maskuje łysinę.

4/5
Caitlyn Jenner
Copyright @Instagram @caitlynjenner
4/5

Caitlyn Jenner włożyła wiele wysiłku i pieniędzy w swój obecny wygląd.

5/5
Caitlyn Jenner
Copyright @Instagram @caitlynjenner
5/5

Właściwa fryzura ukrywa rzadkie włosy Caitlyn Jenner.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.