Mistrzynie Kickboxingu
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Jedna chciała ratować drugą. Tragiczna śmierć dwóch gwiazd kickboxingu

„Jesteśmy pogrążeni w żałobie”

Gabriela Czernecka 8 sierpnia 2019 13:46
Mistrzynie Kickboxingu
Fot. Instagram

Tragiczne wieści z Rosji. Nie żyją gwiazdy kickboxingu - mistrzyni świata 33-letnia Fatima Żagupowa oraz wicemistrzyni globu 27-letnia Jelina Gismijewa„Jesteśmy pogrążeni w żałobie”, piszą przedstawiciele rosyjskiej federacji. Do tragedii doszło podczas obozu przygotowawczego, który miał miejsce w Sewastopolu. 33-letnia Fatima Żagupowa i 27-letnia Jelina Gismiejewa udały się na spacer nad morze. Po raz ostatni widziano je na 30 minut przed utonięciem...

Nie żyją gwiazdy kickboxingu z Rosji

„Jesteśmy pogrążeni w żałobie. Składamy najgłębsze wyrazy współczucia rodzinie i przyjaciołom. Do tragedii doszło 4 sierpnia, w ostatnim dniu obozu”, pisze na swojej stronie w swoich social mediach rosyjska federacja. Więcej szczegółów podaje serwis gazeta.ru. Tragedia rozegrała się 4 sierpnia, w ostatnim dniu krymskiego obozu przygotowawczego. Okazuje się, że sportsmenki mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, postanowiły wejść do wody w miejscu, które nie było przeznaczone do pływania. 

Z ustaleń wynika, że Jelina Gismiejewa wskoczyła do wzburzonego morza (niektóre źródła podają, że Gismiejewa skoczyła wprost z mola) i po chwili zaczęła wzywać pomocy. Na ratunek pobiegła jej Fatima Żagupowa. Obie kobiety zniknęły we wzburzonym morzu. Niestety, gwiazdy kickboxingu nie poradziły sobie z trudnymi warunkami i utonęły. Jak podaje rosyjska federacja, nie były w stanie wyjść o własnych siłach z wody. Po jakimś czasie ich ciała wyłowiono z wody.  

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.