Dzieci Jerzego Kalibabki, Gracja i Jacek Kalibabka
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Top Model: Dzieci „Tulipana” zostały skrytykowane za swoje zachowanie 

Wiemy, kto zamieszka w domu modelek!

Redakcja VIVA! 17 września 2020 10:11
Dzieci Jerzego Kalibabki, Gracja i Jacek Kalibabka
Fot. Instagram

Za nami trzeci odcinek 9. edycji Top Model. Uczestnicy programu o przejście do kolejnego etapu walczyli podczas bootcampu. Kto zamieszka w domu modelek i sięgnie po wygraną? Doszło już do pierwszych zgrzytów między uczestnikami. Jury wyłoniło finałową 14-tkę!

Top Model: 9 edycja 

Dawid Woliński, Joanna Krupa, Marcin Tyszka i Kasia Sokołowska wyłonili osoby, które miały szanse pojawić się na bootcampie i zawalczyć o tytuł Top Model. Uczestnicy wzięli już udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, a także pojawili się na wybiegu. Podczas rywalizacji doszło do pierwszych nieporozumień i zgrzytów.

W trakcie jednej z sesji zdjęciowych z krytyką musiała się zmierzyć Gracja Kalibabka, córka słynnego „Tulipana”, która do udziału w programie zgłosiła się razem z bratem, Jackiem. Dziewczyna w trakcie nagrań nie ukrywała, że czuje się najsilniejszym ogniwem w wyścigu po tytuł Top Model.

Jej szczerość i pewność siebie nie spodobała się innym uczestnikom. „Gracja chce być tak perfekcyjna, że wychodzi jej to aż nadto. To samo tyczy się jej brata...”, mówiła jedna z kandydatek.

Jurorzy bacznie obserwowali pracę na planie modelek oraz modeli. Kto przeszedł do kolejnego etapu i znajdzie się w domu modelek?  

Kto powalczy o wygraną w 9. Top Model?

W domu modelek zamieszkają: Gracja Kalibabka, Karolina Kuczyńska, Dominik Bereżański, Łukasz Bogusławski, Karolina Płocka, Wiktoria Chorążak, Dominic D’Angelica, Mariusz Jakubowski, Ernest Morawski, Maja Siwik, Agnieszka Skrzeczkowska, Patrycja Sobolewska, Mikołaj Śmieszek, Weronika Kaniewska, która otrzymała Złoty Bilet. Uczestnicy przez najbliższy czas będą brać udział w sesjach zdjęciowych i pokazach mody. A w kolejnych odcinkach obejrzymy ich metamorfozę. 

Który z uczestników ma największe szanse na wygraną?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Która grupa wypadła najlepiej? :) #topmodel #topmodelpolska #tvn #player #model #beamodel #bootcamp

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

TAGI #Top Model

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.