Dzieci Jerzego Kalibabki, Gracja i Jacek Kalibabka
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Top Model: Dzieci „Tulipana” zostały skrytykowane za swoje zachowanie 

Wiemy, kto zamieszka w domu modelek!

Redakcja VIVA! 17 września 2020 10:11
Dzieci Jerzego Kalibabki, Gracja i Jacek Kalibabka
Fot. Instagram

Za nami trzeci odcinek 9. edycji Top Model. Uczestnicy programu o przejście do kolejnego etapu walczyli podczas bootcampu. Kto zamieszka w domu modelek i sięgnie po wygraną? Doszło już do pierwszych zgrzytów między uczestnikami. Jury wyłoniło finałową 14-tkę!

Top Model: 9 edycja 

Dawid Woliński, Joanna Krupa, Marcin Tyszka i Kasia Sokołowska wyłonili osoby, które miały szanse pojawić się na bootcampie i zawalczyć o tytuł Top Model. Uczestnicy wzięli już udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, a także pojawili się na wybiegu. Podczas rywalizacji doszło do pierwszych nieporozumień i zgrzytów.

W trakcie jednej z sesji zdjęciowych z krytyką musiała się zmierzyć Gracja Kalibabka, córka słynnego „Tulipana”, która do udziału w programie zgłosiła się razem z bratem, Jackiem. Dziewczyna w trakcie nagrań nie ukrywała, że czuje się najsilniejszym ogniwem w wyścigu po tytuł Top Model.

Jej szczerość i pewność siebie nie spodobała się innym uczestnikom. „Gracja chce być tak perfekcyjna, że wychodzi jej to aż nadto. To samo tyczy się jej brata...”, mówiła jedna z kandydatek.

Jurorzy bacznie obserwowali pracę na planie modelek oraz modeli. Kto przeszedł do kolejnego etapu i znajdzie się w domu modelek?  

Kto powalczy o wygraną w 9. Top Model?

W domu modelek zamieszkają: Gracja Kalibabka, Karolina Kuczyńska, Dominik Bereżański, Łukasz Bogusławski, Karolina Płocka, Wiktoria Chorążak, Dominic D’Angelica, Mariusz Jakubowski, Ernest Morawski, Maja Siwik, Agnieszka Skrzeczkowska, Patrycja Sobolewska, Mikołaj Śmieszek, Weronika Kaniewska, która otrzymała Złoty Bilet. Uczestnicy przez najbliższy czas będą brać udział w sesjach zdjęciowych i pokazach mody. A w kolejnych odcinkach obejrzymy ich metamorfozę. 

Który z uczestników ma największe szanse na wygraną?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Która grupa wypadła najlepiej? :) #topmodel #topmodelpolska #tvn #player #model #beamodel #bootcamp

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

TAGI #Top Model

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.