Tomasz Stockinger
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Stockinger: „Jestem po operacji na otwartym sercu”

„To był bardzo ciężki zabieg”

Olga Figaszewska 5 marca 2020 15:00
Tomasz Stockinger
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Miesiąc temu Tomasz Stockinger  trafił do szpitala. Aktor podupadł na zdrowiu. Jak podaje Fakt, gwiazdor przeszedł operację na otwartym sercu. Jak się dziś czuje?

Tomasz Stockinger stan zdrowia po operacji

W rozmowie z Faktem Tomasz Stockinger postanowił skomentować ostatnie doniesienia na temat stanu swojego zdrowia. Aktor wyznał, że musiał poddać się operacji. Przyczyną miały być skutki choroby krążenia. Dziś czuje się lepiej, ale potrzebuje czasu i spokoju, by o siebie zadbać. Wkrótce wróci do pełni sił.
Przebywa obecnie na oddziale rehabilitacyjnym.

„Jestem po operacji na otwartym sercu. Niestety było trzeba zrobić zastawkę, to był bardzo ciężki zabieg. (…) Najważniejsze będą najbliższe tygodnie przy pełnej konsultacji z kardiologiem.  Przede mną długa droga i dużo pracy. Muszę słuchać rehabilitantów, wykonywać różne ćwiczenia. Ale to się przecież robi dla siebie! Ciężka praca zaprocentuje”, powiedział w rozmowie z dziennikiem Fakt.

Dziś jego stan jest dobry. Aktor chciałby wrócić już do obowiązków zawodowych. Fani czekają na jego powrót do serialu Klan. W czasie kiedy aktor przebywa w szpitalu grany przez niego Paweł Lubicz wyjechał na ten czas za granicę.

Mamy nadzieję, że Tomasz Stockinger szybko wróci do pełni sił! Życzymy dużo zdrowia! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.