Popek
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Oświeciński ostro o Popku: „W głębi duszy jest dziesięcioletnią dziewczynką”

Nowy konflikt w show-biznesie?

Damian Duda 28 lutego 2018 18:00
Popek
Fot. East News

O tym konflikcie w show-biznesie mówi się od kilku miesięcy. Jednak nikt nie spodziewał się, że pomiędzy Popkiem a Tomaszem Oświecińskim jest aż takie napięcie. W ostatnim odcinku show Kuby Wojewódzkiego aktor postanowił skrytykować muzyka!

Konflikt Popek vs Oświeciński

Konflikt rozpoczął się od głośnego filmu, na którym muzyk każe jeść chłopcu hamburgera, w którym znajdowały się... fragmenty jego skóry! Ta sytuacja na tyle zbulwersowała Tomasza, że w programie Wojewódzkiego nie oszczędził Popka.

Aktor zaznacza, że muzyk ma dwie osobowości. Jedna jest spójna z tym, jaki jest, a druga świadczy o tym, jaki chce być. „Uważam, że Popek nie jest dobrym człowiekiem. Myślę, że on ma dwie osobowości: taka, jaką chce być i taką, jaka jest naprawdę. Jest złym człowiekiem. (...) Nawet jeśli pomaga komuś i próbuje być miły, to wiem, że w głębi duszy jest złym człowiekiem’’. 

Myślę, że nie jest on normalny

To nie były ostatnie słowa krytyki, które padły z jego ust. „Wiesz, jak on zaistniał? Powiedz, co trzeba mieć w głowie, żeby dać komuś coś takiego do zjedzenia? Nawet rozmawiałem o tym z panią psycholog, z która się przyjaźnię, bo ja sobie nie wyobrażam, skąd może wziąć się taki pomysł? I jeszcze to nagrywać i patrzeć, jak ktoś to je. Myślę, że nie jest on normalny’’, dodaje Oświeciński.

Aktor poddaje dyskusji fakt, czy Popek rzeczywiście jest twardzielem. „Ja widziałem jego reakcje i wiem, że on jest twardzielem tylko na pokaz, bo sprawdziłem to wiele razy. Te wszystkie tatuaże i oszpecenie swojej twarzy pokazuje po to, żeby ludzie widzieli, że on jest naprawdę złym, groźnym człowiekiem i na takiego się kreuje, a w głębi duszy jest dziesięcioletnią dziewczynką, która się boi’’, skwitował w show Wojewódzkiego. 

A Wy, po czyjej stronie jesteście?  

Popek, Tomasz Oświeciński
Fot. East News

Fanka Popka, Popek
Fot. Instagram @anoxi_cime

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.