Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl
Z ŻYCIA GWIAZD

Tomasz Lis zabrał głos w sprawie stanu zdrowia: „Przede mną długa i żmudna rehabilitacja”

„Jestem totalnie zdeterminowany”

Gabriela Czernecka 15 grudnia 2019 21:46
Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl

Tomasz Lis na gali wręczenia Nagrody Newsweeka im. Teresy Torańskiej skomentował plotki na temat swojego stanu zdrowia. Dziennikarz skierował do uczestników imprezy krótką wiadomość. Jaki jest stan jego zdrowia?

Tomasz Lis oświadczenie

„Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to jak na nie reagujemy. Przede mną długa i żmudna rehabilitacja. Jestem totalnie zdeterminowany by zrobić absolutnie wszystko co trzeba by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da” - taką wiadomość SMS napisał Tomasz Lis. Na scenie odczytał ją wicenaczelny Newsweeka Dariusz Ćwiklak, dodając od siebie: „Myślimy, że ten czas będzie jak najkrótszy”, cytuje jego słowa Onet.

Przypomnijmy, jak donosiły media we wtorek Tomasz Lis trafił do szpitala w Olsztynie. Podawano, że dziennikarz źle się poczuł i trafił na oddział intensywnej terapii, a jego stan zdrowia określono jako poważny. Dziś Tomasz Lis komentuje doniesienia mediów za pośrednictwem swoich współpracowników i kolegów. 

 Dziennikarzowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!  

Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?