Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl
VIVA! Tylko u nas

Tomasz Lis ponownie trafił do szpitala! Chodzi o problemy z sercem

Poinformował o tym za pośrednictwem Twittera

Konrad Szczęsny 17 marca 2020 17:16
Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl

Tomasz Lis ponownie znalazł się w szpitalu. Dziennikarz zamieścił na swoim profilu na Twitterze zdjęcie z placówki, które podpisał „Dzisiaj zamiast Home office, hospital office. Sprawy sercowe😉Pozdrowienia z kardiologii. ❤️💪👍”. 

Tomasz Lis - problemy zdrowotne

To kolejna hospitalizacja 54-latka w dosyć krótkim czasie. W połowie grudnia zeszłego roku Tomasz Lis trafił na oddział intensywnej terapii do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie. Jego stan był poważny, w opublikowanym na Twitterze statusie stwierdził nawet, że „lekarze uratowali mu życie”. Został koniec końców wypisany, jednak podkreślił, że czeka go „długa i żmudna rehabilitacja”. Dziennikarz miał m.in. problemy z chodzeniem i przez jakiś czas nie mówił.

Wraz z końcem lutego wrócił do pełnienia swoich obowiązków (jako naczelny „Newsweeka”), jednak nie za długo cieszył się dobrym stanem zdrowia...

Tomasz Lis w szpitalu. Ma problemy z sercem

Gdy wydawało się, że jego stan znacząco się poprawił, Tomasz Lis po raz kolejny poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że trafił do szpital. W komentarzach pod wpisem na Twitterze dodał tajemniczego, że chodzi o przeprowadzenie „planowanego zabiegu”.

„Dzisiaj zamiast Home office, hospital office. Sprawy sercowe. Pozdrowienia z kardiologii”, napisał.

Internauci wspierają dziennikarza w tym trudnym czasie, przekazują mu życzenia zdrowia, szybkiego powrotu do pełni sił i powodzenia. 

My również dołączamy się do tych życzeń!  

A to wpis Tomasza Lisa z grudnia 2019 roku:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.