Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl
Z ŻYCIA GWIAZD

Tomasz Lis został wypisany za szpitala! Jak czuje się dziennikarz?

53-latek opublikował w sieci pierwsze od dawna zdjęcie

Rafał Kowalski 19 grudnia 2019 18:52
Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl

Osiem dni temu Tomasz Lis nagle trafił do szpitala. Gdy dziennikarz dojechał do Olsztyna, by przeprowadzić wywiad z sędzią Pawłem Juszczykiewiczem, w jednej sekundzie źle się poczuł. Potrzebna była pomoc lekarska i przewiezienie 53-latka do jednego z pobliskich szpitali. Dziś na szczęście możemy przekazać dobre informacje – dziennikarz opuścił już klinikę i jest w dobrym stanie w swoim domu. Co napisał w sieci?

Tomasz Lis o swoim stanie zdrowia

Opiniotwórca napisał kilka dni temu podziękowania do wszystkich, którzy w trudnych dla niego dniach okazali mu wsparcie. Tomasz Lis nie spodziewał się, że otrzyma je nawet od polityków i dziennikarzy, z którymi na co dzień się spiera. „Reakcje na informacje o moich zdrowotnych perypetiach były zdecydowanie ponad nasz internetowo-twitterowy standard, ci mnie bardzo ucieszyło. Za wszystkie dobre słowa o ciepłe myśli serdeczne dziękuję”, napisał dziennikarz kilka dni temu na Twitterze.

Słowa otuchy kierowane były w stronę byłego ukochanego Hanny Lis, ponieważ według nieoficjalnych informacji Super Expressu, dziennikarz miał doznać udaru. „Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie”, to z kolei jedyny oficjalny komunikat, którego lekarz z Olsztyna udzielił SE.pl. Wiadomo , że 53-latek trafił na Oddział Kliniczny Anestezjologii i Intensywnej Terapii, a następnie został poddany operacji. Hanna Lis zapewniała, że jej były partner ma się dobrze.

Wreszcie te same informacje potwierdził dziś Tomasz Lis, który dodał na Twitterze zdjęcie karetki na tle bloków i podpisał je w sposób jednoznacznie sugerujący, że został wypisany do domu.

Życzymy spokoju, zdrowia i odpoczynku w zbliżające się Święta. 

Tomasz Lis, VIVA! 2007
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Photoshop.pl

TAGI #Tomasz Lis

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.