O NIM JEST GŁOŚNO

Tomasz Lis napisał autobiografię! „To autoportret człowieka, który sam zmieniał media”

Wiemy, kiedy premiera!

Monika Katarzyna Krupska 19 października 2018 08:00

Już za kilka dni na półki sklepowe trafi druga autobiografia Tomasza Lisa! Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce postanowił spisać swoje wspomnienia po 1989 roku. Historię prywatną opublikuje Wydawnictwo W.A.B. należące do Grupy Wydawniczej Foksal. Co dokładnie znajdziemy w książce? 

Tomasz Lis wydaje drugą autobiografię 

Tomasz Lis pierwszą autobiografię wydał w 2004 roku. Stało się to krótko po tym, jak dziennikarz rozstał się ze stacją TVN. W Nie tylko faktach opisał „niezwykłe 15 lat życia”. Publikacja nie dotyczyła tylko konkurujących ze sobą stacji, mianowicie TVP i TVN-u. 

Po 14 latach „przerwy” Lis wraca i rozprawia się z latami po 1989 rok. W Historii prywatnej mamy znaleźć dużo wspomnień. „Śledzimy zadziwiające niekiedy ścieżki kariery Lisa i wchodzimy do zamkniętych gabinetów redaktorów i polityków z pierwszych stron gazet. Pobudzająca refleksja nad wzlotami i upadkami III RP miesza się z frapującymi, a czasami komicznymi anegdotami z udziałem bohaterów masowej wyobraźni. To książka, w której zaglądamy od kuchni do mediów i polityki, czyli tam, gdzie teoretycznie nie powinniśmy zaglądać. To autoportret człowieka, który sam zmieniał media w Polsce i wpływał na kształt krajowej polityki”, czytamy w notce promującej książkę.

Premiera książki nastąpi pod koniec miesiąca, 26 października. Kupicie książkę?  

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!