Tomasz Komenda
Fot. Jakub Kaminski/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Tomasz Komenda usunie niechciane pamiątki z więzienia. Współosadzeni tatuowali go, by sprawdzić tusz

Kosztowny zabieg zostanie zasponsorowany

Rafał Kowalski 19 września 2020 19:50
Tomasz Komenda
Fot. Jakub Kaminski/Dzien Dobry TVN/East News

W kinach od wczoraj można obejrzeć wstrząsający film Jana Holoubka opowiadający o losach Tomasza Komendy. 42-latek został oskarżony o gwałt i morderstwo a następnie niesłusznie skazany na 25 lat pozbawienia wolności. Dopiero wiosną 2018 roku mężczyzna wyszedł z miejsca, w którym przeszedł piekło. Dziś chce o nim zapomnieć, choćby poprzez usunięcie więziennych tatuaży.

Tomasz Komenda usunie tatuaże. Jest sponsor

W ostatnim wywiadzie, jakiego Tomasz Komenda udzielił Wirtualnej Polsce, 42-latek zapytany o tatuaże widoczne na jego ciele, odpowiedział, że nie są to efekty jego decyzji. Uniewinniony mieszkaniec Dolnego Śląska wyznał, że dla kolegów z więzienia był tak zwanym brudnopisem. „Na mnie tusz sprawdzali. Usunę je, jak tylko będę miał za co”, zapowiedział Komenda w rozmowie z WP.

Szybko okazało się, że jest klinika, która poruszona historią 42-latka chciałaby zaproponować Tomaszowi Komendzie darmową serię zabiegów, które usuną niechciane pamiątki po pobycie za kratami. „Jestem wzruszony. Nie wiem, co powiedzieć. Zwłaszcza, że tak szybko ktoś zareagował. Naprawdę cieszy mnie, że jest jeszcze tyle dobrych ludzi. Tym bardziej że to nie jest tak, że myśmy nawymyślali. Myśmy prawdę w tym wywiadzie napisali”, mówił Tomasz Komenda dla WP.

Jeszcze we wrześniu 42-latek uda się do Łodzi, gdzie wraz z lekarzami zaplanuje terminy pierwszych zabiegów, które pomogą mu uwolnić się od przeszłości.   

Tomasz Komenda
Fot. FORUM

Tomasz Komenda, Anna Walter
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.