Tomasz Karolak, Violetta Kołakowska, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
O TYM JEST GŁOŚNO

Tomasz Karolak na Balu Fundacji TVN pojawił się z nową partnerką. Jego związek z Violą to już przeszłość?

Gabriela Czernecka 4 września 2017 10:00
Tomasz Karolak, Violetta Kołakowska, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Tomasz Karolak na balu TVN z nową partnerką! - informują od wczorajszego wieczoru tabloidy. Jeszcze niedawno spędzał wakacje w towarzystwie Violi Kołakowskiej, matki jego dwójki dzieci, a teraz pozuje na czerwonym dywanie z tajemniczą brunetką. Kim jest nowa partnerka Tomasza Karolaka, Paulina Kwaśniewska?

 

Zobacz: Woźniak-Starak, Lewandowska, Rusin... Kto jeszcze pojawił się na wielkim Balu TVN-u? Sprawdź, jak prezentowały się gwiazdy!

 

Bal Fundacji TVN pełen niespodzianek

 

Bal Fundacji TVN to z pewnością jedna z najważniejszych imprez towarzyskich sezonu. To idealna okazja, by się pokazać, zachwycić kreacją czy zrobić coś, o czym będzie głośno. Dwa lata temu na balu TVN Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim (dziś Woźniak-Starak), a rok temu Rinke Rooyens i Kasia Wołejnio zadebiutowali publicznie jako para. W tym roku spore zaskoczenie wywołało pojawienie się Tomasza Karolaka z długonogą brunetką. Kim jest tajemnicza nieznajoma?

 

Zobacz: Rusin, Lewandowska, Rozenek...? Kto wyglądał najlepiej, a kto najgorzej na balu TVN? Internauci nie mają wątpliwości!

 

Związek Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej

 

Tomasz Karolak podczas wczorajszego wieczoru na Balu TVN pojawił się w towarzystwie pięknej nieznajomej. Aktor jeszcze niedawno związany był z modelką, Violą Kołakowską. Para na przemian się schodziła i rozstawała. W ubiegłym roku Karolak poprosił modelkę o rękę na scenie swojego teatru IMKA.  Media rozpisywały się na temat ich rychłego ślubu. Jak się jednak okazuje, dobry okres między kochankami nie trwał długo. Zamiast ślubu para ogłosiła... koniec swojego związku! Tomasz Karolak wyprowadził się ze wspólnego mieszkania na Saskiej Kępie.

Para mimo to wciąż utrzymuje ze sobą dobre relacje. Często można spotkać ich w warszawskich restauracjach, gdzie spędzają czas z dziećmi. Byli narzeczeni spędzili nawet razem wakacje. Niektórzy spekulowali, że para może zamierza ratować swój związek. Plotki okazały się nieprawdziwe. Związek Tomasza Karolaka i Voli Kołakowskiej odchodzi w niepamięć. Niestety nie wiadomo, kto podjął decyzję o rozstaniu. Niedawno Viola w wywiadzie powiedziała, że była to ich wspólna decyzja, ale podczas balu TVN Tomasz Karolak wyznał, że nie miał wpływu na decyzję o rozstaniu. 

 

Polecamy: Violetta Kołakowska po raz pierwszy o rozstaniu z Tomaszem Karolakiem: „To była nasza wspólna decyzja”

 

Nowa partnerka Tomasza Karolaka

 

Wygląda na to, że Karolak i Kołakowska rozstali się na poważnie! Niedawno pisano, że Viola spotyka się z młodszym od siebie mężczyzną. Modelka nie potwierdziła jednak, czy z młodszym mężczyzną łączy ją coś więcej. Jak widać, Tomasz Karolak również postanowił spróbować swoich sił w miłości. Na balu TVN pozował na czerwonym dywanie z piękną brunetką u boku. Ostatnio dało się zauważyć, że Tomasz Karolak odmienił swój wygląd. Pozbył się dodatkowych kilogramów i teraz prezentuje się w znacznie lepszej formie niż przed kilkoma laty. Czy za jego metamorfozą stoi właśnie nowa partnerka?

 

Nowa wybranka Karolaka to Paulina Kwaśniewska, była druga wicemiss Polski z 2008 roku. Gdy startowała w wyborach chodziła jeszcze do liceum. Partnerka Karolaka jest młodsza od aktora o 19 lat. Choć Kwaśniewska i Karolak pojawili się razem, nie świadczy to jednak, że są razem. Jedno ze zdjęć z Karoalkiem na Instagramie modelka "friends", co miałoby świadczyć, że są jedynie przyjaciółmi. Jedno jest pewne, bal TVN był jej debiutem, ale nie ostatnim publicznym wystąpieniem. Pasują do siebie?

 

Tomasz Karolak
Fot. East News

Paulina Kwaśniewska, druga wicemiss Polski z 2008 roku
Fot. Instagram @kwasniewska_paulina
Paulina Kwaśniewska, druga wicemiss Polski z 2008 roku
Fot. Instagram @kwasniewska_paulina
Paulina Kwaśniewska, druga wicemiss Polski z 2008 roku
Fot. Instagram @kwasniewska_paulina

Paulina Kwaśniewska, druga wicemiss Polski z 2008 roku
Fot. Instagram @kwasniewska_paulina

Zobacz także: Kolejne rozstania i powroty… Oto historia burzliwej miłości Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej

 

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.