Tomasz Karolak wróci do Violi Kołakowskiej?, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
Z ŻYCIA GWIAZD

Tomasz Karolak wrócił do Violi Kołakowskiej? Słowa aktora nie pozostawiają wątpliwości

Konrad Szczęsny 12 października 2017 18:00
Tomasz Karolak wróci do Violi Kołakowskiej?, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Tomasz Karolak wrócił do Violi Kołakowskiej?! Tak można odebrać słowa aktora z najnowszego wywiadu. Choć od rozstania pary minęło zaledwie kilka miesięcy, wydaje się, że gwiazdor „Rodzinki.pl” wciąż nie może przeboleć odejścia partnerki. „Moje serce jest zajęte”, zadeklarował. Czyżby w tym wypadku sprawdziło się powiedzenie „stara miłość nie rdzewieje”?

Polecamy: Violetta Kołakowska po raz pierwszy o rozstaniu z Tomaszem Karolakiem: „To była nasza wspólna decyzja”

Tomasz Karolak o dojrzałość, diecie i metamorfozie

Ja jestem typem kaowca, organizatora. Taki charakter. Ale myślę, że powoli się zmieniam. Dostałem ostatnio od kobiety taką sentencję: „Jak patrzysz na zewnątrz, to śnisz. A jak zaczynasz patrzeć w głąb siebie, budzisz się”. Wydaje mi się, że jestem w tym momencie życia”, zwierzył się zagadkowo Tomasz Karolak wywiadzie udzielonym Magdalenie Gryglewicz na łamach „Twojego stylu”. To dosyć osobliwe wyznanie jak na mężczyznę, który wcześniej nie stronił od zapewnień o braku przywiązania do takich wartości, jak stałość i autorefleksja. „Pojawiła się we mnie dojrzałość i uważność. Wierzę, że los kieruje nas na pewne drogi po to, aby coś przepracować. Wreszcie zaczynam patrzeć w głąb siebie, analizować, kim jestem, co robię, co to jest w ogóle miłość? Coś się we mnie porządkuje. Zresztą spójrz, jest mnie o 20 kilogramów mniej. Przez ostatnie lata nie byłem do końca sobą”, zapewnił aktor. Jednak to, co zadeklarował w kolejnym zdaniu, gdy został zapytany o to, czy bywa uwodzony, jest prawdziwą bombą!

Zobacz także: Kolejne rozstania i powroty… Oto historia burzliwej miłości Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej 

Tomasz Karolak wrócił do Violi Kołakowskiej?

Moje serce jest zajęte, więc chyba stawiam barierę...”, zwierzył się. „Chętnie rozmawiam z kobietami, ale przez to, że z kimś jestem związany, dopuszczam je tylko na pewien dystans. Nie, nie bywam uwodzony i nie mam z tym problemu. Uważam, że kobiety są stworzone do roli liderki, uwielbiam z wami pracować. W życiu prywatnym też szukam partnerstwa, a nie uległości. Mam wprawdzie świadomość, że mój mocny charakter i osobowość mogą przytłaczać, ale pracuję  nad tym. A jeśli mam uwodzić, hasać, to już raczej na scenie”, wyznał Tomasz Karolak. Co więcej, aktor zapewnia, że nie czuje potrzeby flirtowania z przedstawicielkami płci pięknej! „Wolę pojechać w góry lub iść na trening. Jeśli jesteś gębą z telewizji, nie musisz już tego robić”, stwierdził.

Czy takie zapewnienia aktora świadczą o tym, że wrócił do Violi Kołakowskiej czy ma może na myśli nową miłość, o której w ostatnim czasie mówiło się na salonach?

Zobacz także: Cała prawda o rozstaniu Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej. Czy para faktycznie odwołała ślub?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.