Z ŻYCIA GWIAZD

Tomasz Karolak wrócił do Violi Kołakowskiej? Słowa aktora nie pozostawiają wątpliwości

Konrad Szczęsny 12 października 2017 18:00
Tomasz Karolak wróci do Violi Kołakowskiej?, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Tomasz Karolak wrócił do Violi Kołakowskiej?! Tak można odebrać słowa aktora z najnowszego wywiadu. Choć od rozstania pary minęło zaledwie kilka miesięcy, wydaje się, że gwiazdor „Rodzinki.pl” wciąż nie może przeboleć odejścia partnerki. „Moje serce jest zajęte”, zadeklarował. Czyżby w tym wypadku sprawdziło się powiedzenie „stara miłość nie rdzewieje”?

Polecamy: Violetta Kołakowska po raz pierwszy o rozstaniu z Tomaszem Karolakiem: „To była nasza wspólna decyzja”

Tomasz Karolak o dojrzałość, diecie i metamorfozie

Ja jestem typem kaowca, organizatora. Taki charakter. Ale myślę, że powoli się zmieniam. Dostałem ostatnio od kobiety taką sentencję: „Jak patrzysz na zewnątrz, to śnisz. A jak zaczynasz patrzeć w głąb siebie, budzisz się”. Wydaje mi się, że jestem w tym momencie życia”, zwierzył się zagadkowo Tomasz Karolak wywiadzie udzielonym Magdalenie Gryglewicz na łamach „Twojego stylu”. To dosyć osobliwe wyznanie jak na mężczyznę, który wcześniej nie stronił od zapewnień o braku przywiązania do takich wartości, jak stałość i autorefleksja. „Pojawiła się we mnie dojrzałość i uważność. Wierzę, że los kieruje nas na pewne drogi po to, aby coś przepracować. Wreszcie zaczynam patrzeć w głąb siebie, analizować, kim jestem, co robię, co to jest w ogóle miłość? Coś się we mnie porządkuje. Zresztą spójrz, jest mnie o 20 kilogramów mniej. Przez ostatnie lata nie byłem do końca sobą”, zapewnił aktor. Jednak to, co zadeklarował w kolejnym zdaniu, gdy został zapytany o to, czy bywa uwodzony, jest prawdziwą bombą!

Zobacz także: Kolejne rozstania i powroty… Oto historia burzliwej miłości Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej 

Tomasz Karolak wrócił do Violi Kołakowskiej?

Moje serce jest zajęte, więc chyba stawiam barierę...”, zwierzył się. „Chętnie rozmawiam z kobietami, ale przez to, że z kimś jestem związany, dopuszczam je tylko na pewien dystans. Nie, nie bywam uwodzony i nie mam z tym problemu. Uważam, że kobiety są stworzone do roli liderki, uwielbiam z wami pracować. W życiu prywatnym też szukam partnerstwa, a nie uległości. Mam wprawdzie świadomość, że mój mocny charakter i osobowość mogą przytłaczać, ale pracuję  nad tym. A jeśli mam uwodzić, hasać, to już raczej na scenie”, wyznał Tomasz Karolak. Co więcej, aktor zapewnia, że nie czuje potrzeby flirtowania z przedstawicielkami płci pięknej! „Wolę pojechać w góry lub iść na trening. Jeśli jesteś gębą z telewizji, nie musisz już tego robić”, stwierdził.

Czy takie zapewnienia aktora świadczą o tym, że wrócił do Violi Kołakowskiej czy ma może na myśli nową miłość, o której w ostatnim czasie mówiło się na salonach?

Zobacz także: Cała prawda o rozstaniu Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej. Czy para faktycznie odwołała ślub?

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!