Tomasz Karolak
Fot. Foto: Mateusz Jagielski / East News
O TYM JEST GŁOŚNO!

Tomasz Karolak i Lara Gessler mogli zginąć na planie Ameryka Express

„Ten etap nie powinien się odbyć”

Monika Katarzyna Krupska 18 października 2018 13:28
Tomasz Karolak
Fot. Foto: Mateusz Jagielski / East News

Kolejny odcinek Ameryki Express już za nami! Tym razem wyścig o immuninet mógł zakończyć się bardzo tragicznie. Jak się okazało autobus, którym mieli podróżować uczestnicy spadł w przepaść! Zginęli ludzie. Uczestnicy chcieli odejść z programu. 

Tomasz Karolak i Lara Gessler w Ameryce Express 

Tomasz Karolak, Jakub Urbański, Lara Gessler i Piotr Sałata na miejsce spotkania z Agnieszką Woźniak-Starak chcieli dotrzeć autobusem. Zebrali na niego pieniądze, jednak transport nie przyjechał do par. Zrezygnowani uczestnicy wzięli sprawy w swoje ręce i zaczęli szukać samochodu prywatnego. Choć rzadko udaje się znaleźć kierowcę podróżującego do Yungai, obie pary miały szczęście. 

Droga do prowadzącej była bardzo kręta i niebezpieczna. „Nawet zdrowaśki nie zdążymy odmówić”, powiedział Tomasz Karolak patrząc w przepaść. Pary wiedząc, że będą ostatni zdecydowali się wkroczyć na metę razem. Na miejscu prowadząca powiedziała im, że autokar, którym mieli jechać spadł z wysokości 4700 metrów! 

„To ten etap w ogóle nie powinien był się odbyć”, stwierdził Karolak.  „Powinniśmy dostać sms-a. W tej sytuacji ja i Kuba zrezygnujemy dobrowolnie z tego programu, już to ustaliliśmy. Lara i Piotr niech zostaną. My to mamy już obgadane. Autobus nie przyjechał, zginęli ludzie. Tę informację otrzymaliśmy dopiero wieczorem”, zakończył. 

Agnieszka Woźniak-Starak chcąc uspokoić uczestników powiedziała, że to się nigdy nie zdarzyło. „Mamy taką propozycję: zrobimy dogrywkę w odcinku immunitetowym”, mówiła dalej o grze. 

„To była dramatyczna sytuacja. Życie po prostu organizatorów przerosło”, podsumował Tomasz Karolak.  

Konferencja Ameryka Express, Tomasz Karolak, Jakub Urbański
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Konferencja Ameryka Express, Lara Gessler, Piotr Sałata
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.