Tomasz Karolak
Fot. Foto: Mateusz Jagielski / East News
O TYM JEST GŁOŚNO!

Tomasz Karolak i Lara Gessler mogli zginąć na planie Ameryka Express

„Ten etap nie powinien się odbyć”

Monika Katarzyna Krupska 18 października 2018 13:28
Tomasz Karolak
Fot. Foto: Mateusz Jagielski / East News

Kolejny odcinek Ameryki Express już za nami! Tym razem wyścig o immuninet mógł zakończyć się bardzo tragicznie. Jak się okazało autobus, którym mieli podróżować uczestnicy spadł w przepaść! Zginęli ludzie. Uczestnicy chcieli odejść z programu. 

Tomasz Karolak i Lara Gessler w Ameryce Express 

Tomasz Karolak, Jakub Urbański, Lara Gessler i Piotr Sałata na miejsce spotkania z Agnieszką Woźniak-Starak chcieli dotrzeć autobusem. Zebrali na niego pieniądze, jednak transport nie przyjechał do par. Zrezygnowani uczestnicy wzięli sprawy w swoje ręce i zaczęli szukać samochodu prywatnego. Choć rzadko udaje się znaleźć kierowcę podróżującego do Yungai, obie pary miały szczęście. 

Droga do prowadzącej była bardzo kręta i niebezpieczna. „Nawet zdrowaśki nie zdążymy odmówić”, powiedział Tomasz Karolak patrząc w przepaść. Pary wiedząc, że będą ostatni zdecydowali się wkroczyć na metę razem. Na miejscu prowadząca powiedziała im, że autokar, którym mieli jechać spadł z wysokości 4700 metrów! 

„To ten etap w ogóle nie powinien był się odbyć”, stwierdził Karolak.  „Powinniśmy dostać sms-a. W tej sytuacji ja i Kuba zrezygnujemy dobrowolnie z tego programu, już to ustaliliśmy. Lara i Piotr niech zostaną. My to mamy już obgadane. Autobus nie przyjechał, zginęli ludzie. Tę informację otrzymaliśmy dopiero wieczorem”, zakończył. 

Agnieszka Woźniak-Starak chcąc uspokoić uczestników powiedziała, że to się nigdy nie zdarzyło. „Mamy taką propozycję: zrobimy dogrywkę w odcinku immunitetowym”, mówiła dalej o grze. 

„To była dramatyczna sytuacja. Życie po prostu organizatorów przerosło”, podsumował Tomasz Karolak.  

Konferencja Ameryka Express, Tomasz Karolak, Jakub Urbański
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Konferencja Ameryka Express, Lara Gessler, Piotr Sałata
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.