Tomasz Karolak
Fot. Foto: Mateusz Jagielski / East News
O TYM JEST GŁOŚNO!

Tomasz Karolak i Lara Gessler mogli zginąć na planie Ameryka Express

„Ten etap nie powinien się odbyć”

Monika Katarzyna Krupska 18 października 2018 13:28
Tomasz Karolak
Fot. Foto: Mateusz Jagielski / East News

Kolejny odcinek Ameryki Express już za nami! Tym razem wyścig o immuninet mógł zakończyć się bardzo tragicznie. Jak się okazało autobus, którym mieli podróżować uczestnicy spadł w przepaść! Zginęli ludzie. Uczestnicy chcieli odejść z programu. 

Tomasz Karolak i Lara Gessler w Ameryce Express 

Tomasz Karolak, Jakub Urbański, Lara Gessler i Piotr Sałata na miejsce spotkania z Agnieszką Woźniak-Starak chcieli dotrzeć autobusem. Zebrali na niego pieniądze, jednak transport nie przyjechał do par. Zrezygnowani uczestnicy wzięli sprawy w swoje ręce i zaczęli szukać samochodu prywatnego. Choć rzadko udaje się znaleźć kierowcę podróżującego do Yungai, obie pary miały szczęście. 

Droga do prowadzącej była bardzo kręta i niebezpieczna. „Nawet zdrowaśki nie zdążymy odmówić”, powiedział Tomasz Karolak patrząc w przepaść. Pary wiedząc, że będą ostatni zdecydowali się wkroczyć na metę razem. Na miejscu prowadząca powiedziała im, że autokar, którym mieli jechać spadł z wysokości 4700 metrów! 

„To ten etap w ogóle nie powinien był się odbyć”, stwierdził Karolak.  „Powinniśmy dostać sms-a. W tej sytuacji ja i Kuba zrezygnujemy dobrowolnie z tego programu, już to ustaliliśmy. Lara i Piotr niech zostaną. My to mamy już obgadane. Autobus nie przyjechał, zginęli ludzie. Tę informację otrzymaliśmy dopiero wieczorem”, zakończył. 

Agnieszka Woźniak-Starak chcąc uspokoić uczestników powiedziała, że to się nigdy nie zdarzyło. „Mamy taką propozycję: zrobimy dogrywkę w odcinku immunitetowym”, mówiła dalej o grze. 

„To była dramatyczna sytuacja. Życie po prostu organizatorów przerosło”, podsumował Tomasz Karolak.  

Konferencja Ameryka Express, Tomasz Karolak, Jakub Urbański
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Konferencja Ameryka Express, Lara Gessler, Piotr Sałata
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.