O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Kammel przeszedł poważną operację! Co mu dolega?

Czy to zagrozi jego karierze?

Olga Figaszewska 21 marca 2018 21:00

Tomasz Kammel zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. „Kochani, ostatnie chwile przed!”, mówił prezenter w opublikowanym  filmie na swoim Instagramie. Te słowa zaniepokoiły jego fanów. Okazuje się, że dziennikarz przeszedł w sobotę poważną operację. Co mu dolega?

Tomasz Kammel poddał się operacji

Tomasz Kammel kilka dni temu trafił do jednego z warszawskich szpitali. To nie pierwszy raz, kiedy ulubieniec telewidzów zdecydował się na taki krok. Dwa lata temu przeszedł poważną operację zatok. Od tego zależało jego życie i zdrowie. Mimo zabiegu, nie udało się wyeliminować kłopotliwych problemów. Jak donosi Super Express, prezenter mierzy się z kolejnymi komplikacjami (zmęczenie, zawroty głowy, infekcje dróg oddechowych), które w efekcie mogą odbić się na jego zawodowej karierze.

„Non stop choruję na zapalenie zatok. Ponoć często się to zdarza po operacjach”, wyznał Tomasz Kammel dziennikarzowi dziennika. W sobotę poddał się kolejnej operacji, która ma zakończyć jego męki. Przedtem poddał się badaniu drożności nosa.

„Kochani, Ostatnie chwile przed! Zanim przytnę komara na stole operacyjnym, szybkie pytanie: co to jest rynomanometria, którą właśnie przechodzę”, zapytał fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Film zamieścił tuż przed planowanym zabiegiem.

Pod kolejnym materiałem instagramowicie dzielili się z Tomaszem Kammelem własnymi doświadczeniami, a także w komentarzach przesyłali mu słowa wsparcia i troski. „Powodzenia !!! Ja jestem po rozległej operacji zatok przynosowych i czołowych, przegrody i usunięciu polipów bo chorowałam nieustająco przez przez prawie 3 lata i mogę śmiało powiedzieć, że ta operacja zmieniła moje życie na lesze czego i Tobie @tomaszkammel życzę ❤️ żebyś już nie chorował na te wstrętne zatoki. Trzymam kciuki za sukces 👍🏻👌🏻😍”, napisała jedna z fanek.

My również życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.