Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Kammel szczerze o swojej orientacji. Z jego usta padła stanowcza deklaracja

„Wiem, że od lat trwają spekulacje na ten temat"

Karol Sowa 13 września 2022 20:58
Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska

Tomasz Kammel od wielu lat jest związany z Telewizją Polską. Przypomnijmy, że dawno temu prowadził między innymi: „Kawę czy herbatę?" „Teleexpress„ i „Randkę w ciemno". A dzisiaj? Spełnia się jako prezenter w „Pytaniu na śniadanie”. Bierze również udział w wielu innych wydarzeniach organizowanych przez TVP. Osiągnął wiele, jednak w życiu prywatnym nie wszystko szło po jego myśli. Nigdy nie poznał prawdziwej miłości. Mimo że, był związany z Katarzyną Niezgodą, ich relacja nie przetrwała próby czasu. Później zaczęły pojawiać się komentarze, które sugerowały, że Tomasz Kammel ukrywa swój homoseksualizm. Niedawno postanowił zabrać głos w tej sprawie, przez co rozwiał wszystkie wątpliwości.

Spekulacje na temat orientacji Tomasza Kammela

Ziarno niepewności swego czasu zasiał Michał Piróg, który zasugerował, że Kuba Wojewódzki i Tomasz Kammel mogli mieć romans. „Chciałbym, żeby każdy zrobił to, co mu da szczęście i wolność. Nie każdy zaraz chce się wyoutować. Nie oczekuję, że Kuba Wojewódzki powie: tak, byłem z Tomkiem Kammelem. Wszyscy im tę łatkę przypięli, ale to ich trzeba zapytać. (…) A słyszała pani, że Putin jest gejem?”, czytaliśmy w tygodniku Wprost. Na te słowa król TVN-u postanowił ostro zareagować. „Michał Piróg, zadeklarowany tancerz, pół-Żyd i cały gej, postanowił coś, czego nie chcieli postanowić inni, i w tygodniku 'Wprost' zmajstrował swoją listę Wildsteina. Gejów, którzy powinni się ujawnić, bo Michał nie lubi, jak się ukrywają. Damięcki, Rozmus, Ibisz, Kammel i Wojewódzki. Gej homofob ścigający innych gejów. Cudowny sen prawicy”, pisał wówczas w swoim felietonie.  

CZYTAJ TEŻ: Marcin Hakiel dodał kolejne zdjęcie z nową partnerką. Pod fotografią możemy przeczytać wymowny opis

Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska

Tomasz Kammel opowiedział o swojej orientacji 

Gwiazdor TVP w najnowszym programie Krzysztofa Stanowskiego postanowił odnieść się do tych pogłosek. Prowadzący „Kanał Sportowy” zapytał dziennikarza o jego orientację. „Nie zajmuję się swoją orientacją publicznie, ale nic nie ukrywam. Wiem, że od lat, nie wiem dlaczego, ciągle trwają spekulacje na temat tego, czy ja jestem homoseksualistą, czy nie jestem. Ja mówię i powtórzę to jeszcze raz: nie jestem homoseksualistą”, powiedział stanowczo Tomasz Kammel. 

Dodał również, że: „gdybym nim był, to byłbym z tego dumny i wykorzystywałabym to na rzecz troski, bo nie chce mówić walki, lepszego życia ludzi, którzy tak jak ja byliby w takiej sytuacji, czyli mieli taką orientację”, mówił ulubieniec widzów.  

Prezenter nie ukrywał, że wiele plotek, które pojawiały się na jego temat bardzo go raniły. „Bolało mnie to w pierwszej dekadzie pracy, bo, niestety było ich kilka, a nie jeden, bo nie udawało mi się skutecznie zbudować tych związków, zawsze była przy mnie kobieta, każda dbała o mnie, kochała mnie i było nam dobrze, a jednocześnie musiała gdzieś się mierzyć z tymi opiniami zakulisowymi”, zakończył. 

Tomaszowi Kammelowi życzymy wszystkiego co najlepsze. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dominika Gwit ujawniła płeć dziecka! Zrobiła to w wyjątkowy sposób...

Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.